نمايش پست تنها
قديمي January 25th, 2007, 23:47   #40
mohsentabibzadeh
Junior Member

mohsentabibzadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: ايران - كرج - گوهردشت ، 3146736711
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
mohsentabibzadeh (سطح 0)
0

آقاي رضا
من نظر به احترامي كهه براي سايت شما قايل هستم و با بررسي هاي موشكافانه و دقيق تشخص و وزين بودن كاربران را همراه با داشتن تخصص و تجرب باور كردم وارد سايت شما شدم ولي متاسفانه هنوز حركتي را آغاز نكرده ميبينيم كه با حركتي غير معقول از سوي يك و يا چند تن از كاربران معظم ، همگي تهديد به تعطيل شده ايم .

لطفا بفرمائيد آيا بخاطر جز ميبايد كل و بخاط عدم رعايت برخي ، همگي سرزنش شوند ؟ و يا همگي تهديد به تعطيل شوند .
حسارتا عرض ميكنم اگر اين روش به روال مبدل شود ، اكثر دوستان از سايت خواهند رنجيد
بياد داشته باشيذد كه جمع كردن نيرو ها سخت است ولي سخت تر از آن نگهداري فردا ، فرد آنانان .
حناب آقاي رضا پاسخ سئوالم را ميدانم ولي ميخواهم از نوشته جنابعالي بهره مند شوم و آ” اينست ، براي شما متخلفين با ارزش ترند تا محترم ترين و مقيتذ ترين كاربران به اساسنامه ؟
حال خود تصميم بگيريد

من امروز كلي وقت صرف كردم تا در ادامه موضوع ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري كه با حمايت ضرتعالي و مديريت كل سايت مفتوح گرديد مطلب تهيه كنم ، ولي خبر دريافتي آب سردي بود بر سر افكار من ، بر سر قلم من و بر سر اميد من به سايت شما
بهرصورت پيشنهادميكنم به روشي مطلوب حبران خسارت معنوي فرمائيد و دوستان و كاربران متعهد و علاقمند خود را نرنجانيد
من شخصا در انتظار اقدام شما هستم
محسن طبيب زاده
mohsentabibzadeh آفلاين است