نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 17:56   #1611
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viper نمايش نوشته ها
راستش من معنی احترام را دقیقا نمی فهمم.

یک انسان معمولی در جامعه که قدرتی اجتماعی، نظامی یا سیاسی ندارد که احترام گذاشتن یا نگذاشتنش تفاوتی ایجاد بکند.

اگر فرد قدرتی داشته باشد احترام او به رای اکثریت عدم استفاده از آن قدرت برای سرکوب اکثریت است.

اما در مورد شهروندان معمولی وقتی فردی با یک ایده مخالف است و مخالفتش را ابراز می کند فکر نمی کنم بی احترامی باشه.

به فرض که به اکثریت توهین و بی احترامی هم بکند باز هم فکر نمی کنم مشکلی ایجاد بشه :

اگر اکثریت درست فکر می کند با توهین آن فرد هم باز درست فکر می کند و چیزی ازش کم نمیشه.

اگر غلط فکر می کند شاید لا بلای آن توهین ها یک نکته درستی باشه و به اکثریت کمک کنه.

به نظر من بحث و گفتگو حتی با توهین به همدیگر مفیدتر از سکوت و بی تفاوتی است.بالاخره آدم موجودی احساساتیه و همیشه مقداری احساساتش باعث میشه از ادب ظاهری کمی دور بشه.

البته چه بهتر که توهین نکنیم و صرفا عقیده خود را بگوییم.
این دیگه از اون حرفا بودا.
تا حالا خدایی یه همچین استدلالی نشنیده بودم وایپر جان.
اگر اینطوریه پس منم باید هر چی تیکه هست بار اقای البرز کنم؟؟
من حرف اقای البرز رو به طور کلی قبول دارم و ایشون هم نظرات خودشون رو قبلا توی فیس بوک نوشتن.اما نوع نگاه ما دو نفر به قضیه متفاوته.مسئله ما اصلا این نیست.مسئله اینه که بنده از همه تقاضا کردم که اقا اجازه بدید من حرفامو بزنم بعد پست بزنید و حداقل احترام رو نگه دارید.اما لحن گزنده ایشون باعث شد که کل سایت تحریک بشه.
نمونه اش رو مثال بزنم.من از دست کلاید ناراحت بودم.ایشون یه پستی زد که شدیدا ناراحت شدم.اومدم یه مطالبی رو که خصوصی بود نوشتم و اقای کلاید هم ناراحت شد و اومد جواب منو داد.خوب وقتی که اشتباه از من بوده و به نوعی توهینی به ایشون صورت گرفته من ایا باید بگم کارم درست بوده و باز بحث رو کشش بدم.با یک معذرت خواهی دیگه بحث ما تموم شد.اما وقتی اقای البرز ما هر چی بهش میگیم که لطفا احترام بزارید باز میاد تو پست بعدیش تیکه میندازه دیگه چی کار میشه کرد.
وایپر عزیز عقاید من برام محترمه و از اینکه کسی توهین بکنه بهش طبیعیه که ناراحت بشم.خواهش میکنم شما خودتون رو جای من بزارید خداییش ناراحت نمیشید.
من اصلا بحثم سایت نیست چون برخی از دوستان منو بهونه کردن که بگن مشکل ما با سایته.بعد که جوابشون رو در مورد سایت میگیرن باز میان به منو امثال من گیر میدن که مشکل ما با شماهاست.

من بر خلاف شما فکر نمیکنم که بی احترامی دردی رو دوا کنه.و بدتر بنزین روی اتیش ریختنه همونطور که موجب شد در اون تاپیک کلا بحث عوض بشه.

بنده دیگر در این بحث شرکت نخواهم کرد.اگر کسی از دوستان ناراحت شد عذر خواهی میکنم.ممکنه احساساتی بشم یه چیزی بگم.جوونیم دیگه.به بزرگی خودتون ببخشید.
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از بهزاد اقبالی: