نمايش پست تنها
قديمي November 2nd, 2010, 08:41   #457
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farzadof نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان عزیز

راجع به سوال احمد جان باید خدمتتون عرض کنم که مطلقا نمیشه.
چون این گوشی های چینی از دسته اون گوشیهای به قول قدیمی ها بی سجلی هستن که pc suite ندارن ولی میشه با خودشون و با مرورگر خودش وصل بشین ولی کیفیتش واقعا پایین و یه جورایی میشه گفت برا ترک اینترنت خوبه

پ.ن:بنده تو کار موبایل هستم و اگه سوال و یا امری داشتین در حد توان میتونم راهنمایی کنم.اگه سوالی داشتین خوشحال میشم کمکتون بکنم.راستی اگه مشتری بود ردش کن بره(ببین کی گفتم)چون اکثرا با پیدا کردن کوچکترین مشکل سخت افزاری کلا از کار میافتن.
یا حق
سلام وصبح بخیر.
فرزاد جان خیلی از پاسخ شما ممنونم.
دیشب خوندم ولی نتونستم کامنت بدم.(مثل اینکه اینترنتمون هم چینی هست)
فرزاد جان، کلی از اون کلمه بی سجلی خندیدم.واقعا بهترین توصیف برای این گوشیها هست.بعد از چند ماه استفاده از اون،یکطرفه صدا قطع شد.یعنی صدای من رو طرف دیگه نمیشنید.اون زمانی هم که کار میکرد صدای طرف مقابل کم و زیاد میشد.نزدیک یک سالی بود در کمای عمیق بود و من بدون سیمکارت از اطلاعات تلفن اون استفاده میکردم.
راستی نخریدم.هدیه ای بود که به یکی از عزیزانم داده بودند و من برداشتم.هرقدر هم گفت بابا این رو میگن غیر استاندارده و بدرد نمیخوره،تو گوشم نرفت. از مفت بودنش هم خیلی خوشحال بودم.

خلاصه گفتم حالا که لپتاپ گرفتم با این موجود کمایی، به اینترنت وصل بشم که میبینم نمیشه.
خوب حالا چیکار کنم؟وایمکس بگیرم با اون مودم یو اس بی یا مودم وای فای؟نمیدونم اندازه اونها چقدره. یو اس بی کوچیکه ولی سامانه تقویتش بزرگه.edge modem هم که من دیروز تبریز گشتم گیر نیاوردم.
ببخشید که در تاپیک ترید با موبایل،در مورد اینترنت لپتاپ پرسیدم.
ارادتمند همه دوستان

آخرین ويرايش توسط Ahmad-Ali در November 2nd, 2010 و ساعت 08:47
Ahmad-Ali آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Ahmad-Ali: