نمايش پست تنها
قديمي December 3rd, 2008, 11:05   #599
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سلام
حرفهاتون رو خوندم. از یه جهت موافقم و از یه جهت مخالف. اینکه مسابقه بیشتر برای تبادل نظر و به چالش کشوندن تریدرها بود درسته که متاسفانه این اتفاق نیافتاد و بچه ها اومدن یه مسابقه ای دادن و رفتن... و اون جنبه که مخالفش بودم این هست که شاید شما شیوه درستی برای این کار بکار نبردی که جواب نگرفتی... این رو می تونین تو سری جدید مسابقه با اعضا مطرح کنین (سری قبل رو مثل اینکه باید فراموش کنیم، چون کسی دیگه زیاد اینجا نمیاد!) و ازشون نظر هم بخواین که ببینین چطور می شه بدون اینکه کسی بخواد روش تریدش رو لو بده (قطعا ً کسی که خودش روشی رو با تلاش پیدا کرده چنین کاری نمی کنه)با هم تبادل نظر کنیم... و شاید یکی یه چیزی مطرح کنه که واقع مفید و سودمند برای همه باشه... من که فعلا ً چیزی به ذهنم نمی رسه، اما شما می تونی در تاپیکی که به منظور تبادل نظر در مسیر مسابقه تعیین می شه دو سه بار خواسته ات رو بیان کنی تا همه توجه کنن و بالاخره جواب بگیرین... خواسته شما بارها و بارها توسط دیگران بیان شده، اما متاسفانه تریدرها ذهنشون ضعیفه و این درخواست ها به فراموشی سپرده می شه... انشااله که موفق بشین...
من بهترین تریدر ها رو دیدم که استیتمنت خودشون رو شر کردن که دوستانی که علاقمند هستن ببینن .
تو همین مسابقه های خارجی که هر ماه دارن برگذار می کنن استستمنت 5 نفر اول رو در سایت شون قرار می دن
که اونایی که علاقه دارن برن ببینن
ضمنا خانم ابراهیمی من نخواستم که کسی بیاد روشش رو بگه , من فقط گفتم که دوستان استیتمنت خودتون رو در سایت قرار بدین!!!
این کجاش مشکل داره و کجای این ترس داره که این اقایون می ترسن استیتمنت خودشون رو در اینجا ( تاپیکی که هر روز در جریان مسابقه پست می زدن و قربون صدقه هم می رفتن ) قرار بدن
همین I.N.D.E.X عزیز که با عصبانیت اومد یه پست زدو رفت اصلا من استیتمنت این اقا رو می خام چه کار , این اقا که تو مسابقه تو 40 نفر اول هم نبودن یا بقیه این جماعت
اسم نمی یارم ولی می خواستم بدونم این اقایون یا خانمهایی که هر روز تو تاپیکهای خودشون پست میزنن و معرکه
می گیرن تو عمل چطور بودن

این استیتمنت power در این مسابقه بود

خانم ابراهیمی یه سئوال ازتون دارم شما الان گراف استیتمنت من رو دارید می بینید
ولی شیوه ترید من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می تونین بفهمین که شیوه ترید من چی بوده ؟؟؟؟
.........................................
.................................................. ...
ضمنا خانم ابراهیمی اگر جای شما بودم وقتم رو اینجا تلف نمی کردم مثل بقیه می رفتم.
البته خودتون می دونین !