نمايش پست تنها
قديمي December 2nd, 2008, 12:17   #597
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X نمايش نوشته ها
دوست گرامی

من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود. شما طوری صحبت می کنید که انگار ایشون از شما پول گرفته تا مدیریت سرمایه کنه و حساب رو از بین برده و حالا می خواهید رسوایش کنید.

واقعیت هرچی میخواد باشه. اصلا که چی؟ مگر اینجا دادگاه است که به راحتی آن هم فقط برای یک مسابقه دیگران را زیر سوال می برید؟

شما بهتره به جای اینکه این همه وقت بزارید و به خودتون فشار بیارید که چیز بی ارزشی را ثابت کنید، به کار خودتان بچسبید.

همه ما گاهی اوقات تحقیق و تفحص هایی می کنیم. اما برای چه چیزهایی؟ مثلا در مورد بروکرها تحقیق می کنیم. چون صحبت پول بی زبان من و شماست که میخواهیم به جیب کسانی بریزیم. این بحث بسیار مهم و حیاتی است. نه اینکه بخواهیم ثابت کنیم که استیمنت یک مسابقه دمو قلابی است! آن هم استیتمت کسی که برنده مسابقه نبوده است و جایزه ای دریافت نکرده است. و این در حالی است که چیزی ثابت نشده است و اگر مشخص شود که ادعایتان درست نبوده، باید از فرد مذکور عذرخواهی کنید.

از دوستان خوبم برای طرح این مطلب پوزش می طلبم.

ارادتمند همگی

سلام به همه
متاسفانه سرعت اینترنتم از ساعت 11 صبح دیروز تا الان شده (ساعتی 1 کیلوبایت) و مرکز تلفن مون هم بهم ریخته
خیلی شانس اوردین واگرنه تا الان همه تاپیک ها رو کشیده بودم زیر سئوال
الان هم با سرعت ساعتی یک کیلوبایت دارم این پست رو ارسال می کنم به خاطر همین مجبورم تو همین پست جواب همه رو بدم پس اگر مشکلی در قسمت بندی این پست دیدید امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید( اگر اینترنتم وصل شد فکر نمی کنم کسی امشب بتونه راحت پشت کامپیوتر یا لب تاپش بشینه) .

به به I.N.D.E.X عزیز از اینورا فکر کنم که راه گم کرده باشین از دوستانه دیگه چه خبر ...فکر می کنم این دوستان تا زمانی که روند بازار بنفع شون بود فوری استیمنته شون رو قرار می دادن تو تاپیک
ولی به محض اینکه روند بر خلاف پیش بینی شون حرکت کرد دیگه کسی از این اقایون چیزی ندید
اصلا انگار این دوستان تو مسابقه نبودن
albertini عزیز که تا 2هفته اول بودن

I.N.D.E.X : من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود.
هدف من همین اومدن بچه ها به این تاپیک بود که قبل از اینکه مسابقه ای شروع بشه
بتونیم از نوع ترید هم استفاده کنیم
من اگر تونستم شما , خانم ابراهیمی , desire , fxtradeisfahan
و... رو به این تاپیک بکشونم پس موفق بودم تا الان , هدف من از همون اول این بود

خانم ابراهیمی شما گفتید : (من قصد نداشتم کار به اینجاها بکشه، شما متاسفانه به لحن بیان جمله هات دقت نکردی... یه بار دیگه پستت رو بخون، انگار واسه خودت نوشتن... ببین چه حالی می شه... فکر کنم خانم بودی دیگه چه حالی می شدی! اصلا ً تصورشم نمی تونی بکنی! اصلا ً! )

من اولین پستی که در این رابطه زدم روز شنبه بود از همون اولش اون پست رو طوری زدم که هر کسی اون رو دید با یه دید عصبانیت جواب پست من رو بده ( و در ادامه رونده پستها , اگر لحنه دوستان به ضرر من هم بود , ولی هدف اصلی ادامه پیدا کنه ) واون کس شما شدید ولی من هیچکاری برای شما نمی تونستم بکنم چونکه شما شده بودید سوژه اصلی و دیدید که یکی از دوستان هم قبل از من بتون جواب دادن
امیدوارم که درک کرده باشید ضمنا شما خیلی بی پروا وجسورانه پست زدید از این بابت خوشحالم چون راهه من رو باز کردید

خونه اول:

خانم ابراهیمی: خونه اول همونه که قراره در موردش یه تاپیک جداگانه بزنن... مام هستیم، ولی بعنوان مرغی یک پا!
در مورد این صحبت تون هم باید بگم که خونه اول اصلا ربطی به تاپیک جدید نداره خونه اول پایان این مسابقه یا هر مسابقه دیگه است که باید بحث در موردش انجام بگیره ولی متاسفانه همه دوستان بدون هیچ نتیجه ای ول کردن ورفتن اگر اخر این مسابقه قرار بود اینطوری تموم بشه پس چه فرقی بین این مسابقه با مسابقه سایتهای خارجی
وجود داشت
من هیچ وقت کاربر دائمی سایت سرمایه نبودم ولی وقتی دیدم سایت سرمایه یه مسابقه گذاشته که همه دوستانه فارسی زبان می تونن در مورد نوع مسابقه , سیستمهای همدیگه وخیلی چیزای دیگه با هم صحبت کنن خوشحال شدم و ثبت نام کردم, ولی متاسفانه اونطور که فکر می کردم نبود
اگر قراره این مسابقه هم مثل مسابقه سایتهای دیگه باشه
که من با همون ایدی قبلیم وارد مسابقه می شدم و مثل بقیه دوستان که میان مسابقه می دن و می رن ,عمل می کردم , و این همه شور نمی زدم که حداقل ما که تو این مسابقه شرکت کردیم وتمام شده حالا اقایون خانمها بیاین
از سیستمها و روشهایی که در مسابقه استفاده کردیم (چه اونایی که به نتیجه رسیدن وچه اونایی که به نتیجه نرسیدن ) به همدیگه بگیم تا همه , چه جدیدها وچه قدیمی های سایت یه چیزی یاد بگیرن ودر اینده استفاده بکنن
( متاسفانه خیلی از دوستان سوپر تریدر هستن و نمی خوان روشهایی که استفاده می کنن رو به کسی بگن
من می خوام به این دوستان یه چیزی بگم علم حد ومرز نداره شما هر چی هم که بدونین ولی وقتی که بکسی یاد ندین همه اون چیزایی که یاد گرفتین شما رو تبدیل می کنه به یه لیوان پر از اب و لیوانی هم که پر از اب باشه هر چقدر اب برزید داخلش ازش سر میره , )
و یه سئوال مهم از همین دوستانی که هر کدومشون مدیر یه تاپیک هستن و وقتی یه پست می زنن هزارتا
تشکر از زمین واسمون رو سرشون می ریزه دارم , یعنی گذاشتن یه استیتمنت برای شما ها اینقدر سخته
یه سئوال محترمانه دیگه البته اگر بازم بهتون بر نمی خوره جای شما دوستان ( که هر روز با سیستمها و تحلیل های خوبتون در سایت مواجح هستیم )در این نفرات کجا است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این هم اخرین نتایج

اخر این ماجرا قرار نبود که اینطوری تمام بشه متاسفانه قطعی اینترنت برام مشکل ساز شد من الان هم بیشتر
از این ناراحتم که بحثی رو که شروع کردم بدون هیچ نتیجه ای داره تموم می شه و نتونستم جواب ایندکس وکسانه دیگه ای که قرار بود به اجبار وارد این بحث بشن رو بدم...
اگر در حال حاضر کسی از من ناراحت شده من ازش عذر خواهی می کنم چون ناراحت کردن دوستان جزء برنامه من نبود و پیش اومد
حالا هم می خوام برم خراب بشم سر مسئولین این شرکتی که به من اشتراکadsl دادن اگر اینترنتم امروز درست شد میام وبه همه سئوالا ت واحیانا پستهای عصبانی شما پاسخ می دم

ارزوی موفقیت برای همه

این هم از noname عزیز که فکر می کردیم فارسی بلد نیست ( در لیست ثبت نام مسابقه می تونین ببینین )
hi NONAME
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg final 111.jpg‏ (44.7 کیلوبایت, 133 نمایش)
نوع فايل: jpg final 222.jpg‏ (41.6 کیلوبایت, 128 نمایش)

آخرین ويرايش توسط power4400 در December 2nd, 2008 و ساعت 12:53
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400: