نمايش پست تنها
قديمي December 1st, 2008, 15:52   #594
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام دوباره
اول جواب ابهاماتتون: بهترین دروغگوها هم کم حافظه ان، چه برسه به من که وقتی می خوام یه دروغ ِ مصلحتی ِ خداپسندانه بگم انگار دارم با زبون بی زبونی التماس می کنم که تو رو خدا بفهمین دارم دروغ می گم... تعریف از خود نباشه ها! ما خانما اینطوری ایم کلا ً...

من هنوزم سر ادعام هستم و اضافه می کنم که اکوییتیم از 900 تجاوز نکرده. بالانس فورمالیته و موقتیه، اینکه من ِ تازه وارد بخوام این رو بگم کمی مسخره اس، اما خوب می گم: اکوییتی و بالانس در زمان باز بودن پوزیشن از هم فاصله می گیرن و اکوییتی شناور می مونه، ممکنه از بالانس بیشتر یا کمتر بشه... ممکنه پوزیشن تو سود باشه و در این صورت بالانس بیشتر از اکوییتی می شه و بالعکس... باز هم ممکنه شما سر حرف خودت باشی... پس توضیح بیشتر می دم. اون موقع که من 1600 تا بودم، مثلا ً چیزی حدود 1000 تا تو سود بودم و 1500 تا تو ضرر... ممکنه یه تعداد از سودهامو بستم، پس سودهام رفته رو بالانس و ضررهام تو اکوییتی مونده... اینجوریه... آره...

آخ کاش به 2000 تا رسیده بودم... کاش به 4000 تا می رسیدم... الان خوش بودم... به خدا من پولی نبردم! به خدا من اکوییتیم به 5000 تا نرسید... به خدا من آرزوم بود به 6000 تا می رسوندم! ولی فقط 900 تا شدم! فقط 900 تا... 900 تا... 900...9...0...0

خونه اول همونه که قراره در موردش یه تاپیک جداگانه بزنن... مام هستیم، ولی بعنوان مرغی یک پا!

من قصد نداشتم کار به اینجاها بکشه، شما متاسفانه به لحن بیان جمله هات دقت نکردی... یه بار دیگه پستت رو بخون، انگار واسه خودت نوشتن... ببین چه حالی می شه... فکر کنم خانم بودی دیگه چه حالی می شدی! اصلا ً تصورشم نمی تونی بکنی! اصلا ً!
در ضمن، من که گفته بودم ناشی ام و از این استیمنت و درادان و جینگول پینگولا سر در نمیارم. به خدا، به اون قرآن من از این استیمنتا فقط صعودی نزولی بودن/پیشرفت و پسرفت تریدر رو می بینم... همونم فکر می کنم برداشت درست و کاملی نمی تونه باشه.
اگه من 7000 تا شده بودم...
2 تشکر کننده از pari.ebrahimi: