نمايش پست تنها
قديمي June 29th, 2006, 16:55   #2
Khashayar-Ta
Senior Member

Khashayar-Ta's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,456 بار در 298 پست
Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به Khashayar-Ta
0

سلام امیرجان
آقا اینطور که من متوجه شدم شما هدفت اینه که با یه همچین ترمیناتوری بری بورس تهران رو بهم بریزی .
خوب البته ببخشید یه کم دیر شروع میکنم...در جریان هستی که ..

مطلب شما کامله و هیچ حرفی رو باقی نمیزاره منتها من یه نظر دارم..امیدوارم بشه اجراش کرد .
من میگم ما بیاییم یه تحقیقی رو شروع کنیم که بر اساس دو سه تا برنامه بتونیم هر شرکت رو مورد بحث قرار بدیم ، اعداد و درصدهای رشد و مواردی رو که روش canslim نیاز داره..محاسبه کنیم و پرفرمنسی رو در از این روش برای هر شرکت تهیه کنیم .
البته این کار زمان میبره اما چون سهام ایران در مقابل فارکس میتونه یکی از بهترین اهداف سرمایه گذاری با ریسک به مراتب کمتر ی فراهم کنه ارزش یک همچین مطالعه ای رو خواهد داشت . مضاف بر اینکه در سهام ایران میشه با قدرت بیشتری به تحلیل پرداخت و به نتیجه ای هم که حاصل میشه اطمینان بیشتری داشت .
امیر عزیز....از شما و اساتیدی که در بورس کار میکنند تقاضا دارم مطلب رو ادامه بدهند و مسیری رو با هم بریم که ایشالا برای بورس تهران هم بتونیم خیلی حرفا برای گفتن داشته باشیم .
به نظر من همونقدر که این سایت میتونه برای فعالیت در فارکس تاثیر داشته باشه ..به مراتب بیشتر میتونه برای فعالیت در بورس سهام تاثیر گذار باشه .
خوب چه اشکال داره این همه عزیزی که دارن تو فارکس ضرر میدن بیان توی سهام وبه مراتب دچار استرس کمتر و با کمی هم زحمت به سودهای خوبی برسند .
البته باید افرادی مثل امیر عزیز و خیلی از بزرگان دیگه همت کنند و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار بدند .
امیرجان اگر صلاح بدونی در همین تاپیک بریم برای بررسی و نتیجه ( به قول فارکسی ها بک تست بگیریم و پرفورمنس بدیم ).
پیشنهاد دیگه اینکه اگر صلاح بدونی از تحلیل ها فاندامنتال و تکنیکال تواما استفاده کنیم و همه چی رو فقط عدد بگیریم. بطور مثال eps یه مشخصه فاندامنتاله و موینگ قیمت تکنیکال .
حالا وجه مشترک اینه که هر دو به چشم عدد قابل بررسی هستن .
خوب چرا وقتی ما موینگ قیمت حساب میکنیم.... ، موینگ eps حساب نکنیم ببینیم وضعیت دوره ای eps شرکت چه جوری بوده .( چه نظریه ای شد)
البته اینا نظر هستن...شما باید تایید بفرمایید .
به هرحال خیلی علاقمند هستم اون مطالبی رو که توی فارکس یاد گرفتم بتونیم به کمک شما بیاریم روی بورس تهران پیاده کنیم .
منتظر ادامه مطالب شما هستم .
ممنون میشم شما بحث رو جلو ببرید و راهنمایی های لازم رو بدید .

موفق باشید .