نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 23:25   #58
erfan_ke
Member

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 237 بار در 103 پست
erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Augur نمايش نوشته ها
آقا رضا ممکنه این قضیه را با شرکت ایمانی در میان بزارید ببینید موافقند یا نه ؟

فکر می کنم منظور دوستان مسابقه به شیوه مسابقه سایت قیمتها باشه که بهتر از این شیوه مسابقه است

این جوری شرکت کنندگان انگیزه بهتری برای حفظ موجودی دارند چون دیگه قضیه همه یا هیچ مطرح نیست بلکه هر کس مثل حساب واقعی باهاش رفتار میکنه

در حالی که در این شیوه مسابقه چون فقط 3 نفر اول جایزه می گیرند همه بیمحابا ترید می کنند تا یکی از اون 3 نفر باشند که نتیجه مشخصه !

ولی اگه افراد بدونند که مثلا مانده حساب بعد از پرداخت سپرده اولیه بروکر مال آنها خواهد بود طور دیگری به مسابقه نگاه می کنند

لزومی نداره بروکر ابتدا حساب زیل برای شرکت کننده گان باز کنه یا بالانس اولیه 1000 دلار باشه بلکه می تونه مسابقه در دمو باشه و بالانس اولیه مثل قیمتها 200 دلار باشه ولی بعد افرادی که خواستند با پرداخت بالانس اولیه حساب شان را در ریل افتتاح شود

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله * Parham نمايش نوشته ها
سلام به همه دوستان
من فکر میکنم که در خصوص این مسئله باید دست کم یک نظر سنجی انجام بشه.
با توجه به اینکه مسابقات دموی سایت سرمایه به صورت متوالی انجام میشه بهتره که مسابقات ریل هم به صورت جداگانه مورد برسی قرار بگیره و انجام بشه ضمن اینکه مسابقات دمو کماکان پابرجا باشه.
این نکته رو هم باید در نظر بگیریم که ممکنه خیلی از دوستان قادر نباشند حساب ریل باز کنند. و به طبع نفرات شرکت کننده هم کمتر میشند در حالی که یک مسابقه دمو محدودیتی نداره و همه می تونند در اون شرکت کنند
با تشکر
دوست عزیز سلام
شما احتمالا متوجه منظور دوستمون Augur نشدید ، منظور ایشون اینه که خود بروکر حساب ریل برای شرکت کننده ها باز کنه (مثل مسابقه سایت قیمتها ) تعدادی از نفرات اول اصل و سود حساب رابرنده میشن (مثلا نفرات اول تا سوم ) مابقی شرکت کننده ها در صورتیکه در طول مسابقه سود کرده باشند با پرداخت مبلغ اولیه حساب ، هم حساب را تصاحب میکنند و هم سود حاصله را
erfan_ke آفلاين است
تشکر کننده از erfan_ke: