نمايش پست تنها
قديمي May 22nd, 2009, 12:11   #6
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 785 بار در 308 پست
keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

سلام خدمت دوستان

بنده به این دوست کهن سالمون لازمه یاداوری کنم چون ایشون به نظر میرسه تازه با مبحث فارکس آشنا شدن(از روی تاریخ عضویت و تعداد پست) ولع زیادی برای یادگیری دارن و طبیعتا کمتر از موضوعات دیگه سایت استفاده میکنن و یا فرصتش را نمیکنن که به این نوع مطالب سر بزنن از اونجایی هم که این تاپیک در مورد مسائلی است که بیشتر در تالار اعضا مطرح میشه به نظر من درست اینه که نظر سنجی بین افرادی انجام بشه که تا امروز از این تالار استفاده کردن و امکان استفاده از تالار اعضا را دارند در این صورت این یک نظرسنجی معقول و منصفانه خواهد بود در غیر این صورت مثل این می مونه که بخواییم از یک سری افرادی که اصلا در مورد چیزی اطلاعات ندارن و یا اطلاعات کمی دارن بخواییم در اون مورد نظر بدن
مورد دیگه ایشون گفتن شما ریاست خودت را به همه نشون بده ایشون هنوز داره تو 200 سال پیش زندگی میکنه و رضا خانی فکر میکنه مدیریت و ریاست نشون دادان تو دنیای امروز این نیست که یک نفر دستور بده و متکلم وحده باشه بقیه جلوش خم بشن و بله قربان بگن
در هر صورت هیچ کس دوست نداره دانشگاه به این شکیلی و این جو دوستانه به خاطر مسائل حاشیه ای از دست بره و لی به نظر من تک بعدی کردن این فروم راه حلش نیست مثل این می مونه که تمام تشکل های سیاسی ، مذهبی، حزبی و تمام تفریحات و سرگرمی را در یک دانشگاه به کل تعطیل کنند به این دلیل که در اون دانشگاه حاشیه بوجود نیاد این پاک کردن صورت مساله است

ارادتمند