نمايش پست تنها
قديمي May 11th, 2009, 23:19   #1040
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
جناب وحید سلام و عرض احترام
چون به شخصه (مطمئنا خیلی ها مثل من و حتی خود شما) از پست ها و مطالب جناب Lastnight و دیگر دوستان خیلی بیشتر از بعضی حرفهای مثلا علمی ولی بی پایه لذت برده ام و از طرفی از بعضی مطالب هر برداشتی می توان کرد !!! می خواستم بپرسم که :
آیا تا به حال به سایت سرمایه در این خصوص اخطاری داده شده است یا دچار خود سانسوری شده ایم ؟!

ارادتمند
سلام و عرض ادب
جناب بابا خو بنده پست جناب البرز را پاك نكردم!براي ايشان هم مفصل توضيح دادم و البته هم براي شخص ايشان احترام قايل هستم و هم از مطالب ايشان استفاده ميكنم
اخطار در كار كار نيست جناب باباخو
اخطار را فقط به سايتهاي شناسنامه دار ميدهند اين سايتها را به صورت جداگانه براي نرم افزار تعريف ميكنند و جريان متفاوتي دارد
گويند روزي خرگوشي در حال فرار بود او را پرسيدند كه ترا چه ميشود گفت دارند خر ميگيرند گفتند تو كه خر نيستي
گفت تا ثابت كنم كه خر نيستم از من بار فراوان برده اند
پ ن: بنده كه تمام قوانين را به صورت كامل توضيح دادم!اين قوانين را هم بنده وضع نكردم !پس ....
موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در May 11th, 2009 و ساعت 23:38
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از وحید: