نمايش پست تنها
قديمي September 5th, 2010, 11:54   #85
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2010
محل سكونت: www.fxaria.com
تشکر از ايشان: 697 بار در 188 پست
farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به farzadof ارسال پيغام بوسیله Yahoo به farzadof
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله candletrader نمايش نوشته ها
سلام آقا فرزاد
من نیاز به نرم افزاری دارم که نوشته ها و اعداد (شامل نام و شماره ظاهر شده تماس گیرندگان و ..) روی نمایشگر را با فونت بزرگتر نمایش بده تا راحتتر قابل خوندن باشه(این نوع نمایش برای افراد دارای پیر چشمی بسیار مورد نیازه که منم از اون دسته هستم). برای گوشیهای سامسونگ و سونی اریکسون اگه وجود داشته باشه عالی میشه.
ضمنا من دو تا از این فایلهای زیپ را گرفتم وولی هیچ فایل اجرائی توش نیست و فایلها هم پسوند png ,class,seting دارند که توی کامپیوتر هیچی نمیخونه . میشه راهنمائی کنید.
سپاس فراوان
در مورد نرم افزاری که خواستین رو چشمم براتون میپرسم.
راجع به فایل زیپ هم میشه بگین کدوما؟
از اونایی که بنده آپلود کردم؟
اگه از یه جای دیگه گرفتین باید بگم ببینید یکسری از فایل ها هستند که همون فایل زیپ فایل اجراییش میشه.یعنی لازم نیست از زیپ درش بیارین.به همون صورت به گوشیتون انتقال بدین و برای نصبش اقدام کنید.اگه هم گوشیتون unknown file داد یعنی فایل رو نشناخت پس فایل مورد نظر با گوشی شما هم خوانی ندارد.
پ.ن:در کل فایلهای که از زیپ درشون میارین و از توش اینا در میان(png ,class,seting )بدونین که فایل اجرایی همون فایل اصلیه.فقط سیستم شما اونو به شکل زیپ نشون میده.
اگه بازم سوالی داشتین بنده به گوشم.