نمايش پست تنها
قديمي July 1st, 2010, 22:11   #21
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amin233 نمايش نوشته ها
با سلام
مشكل اصلي براي يوزر هاي عادي همون اي پي وليد است(به راحتي توسط ... قابل پيگيري و بستن است-متاسفانه)
كه البته من از يك نرم افزار به نام hamachi استفاده ميكنم كه در اصل يك آي پي وليد مجازي كه با ريست كردن سيستم تغيير نميكند و لي با تعويض ويندوز تغييد ميكند كار ميكنم
ولي مشكل اون اينه كه امنيت سيستم رو پايين مي آورد
به نظر دوستان روش ديگه اي وجود دارد؟
ممنون
با سلام
برای داشتن یک آی پی Valid در اینترنت شما می تونید از همین VPS و کانکشن ... که میسازید استفاده کنید.
برای اینکار تنها کافی است یک Domain ثبت کنید.حالا هرچی باشه ،ir باشه ... ارزون تر هست ،فکر کنم سالی 4 هزار تومان هست.
بعد ازثبت دومین باید DNS آن را آی پی VPS خود قرار دهید
سپس باید مراحل زیر را انجام دهید:
1-DNS را روی VPS راه اندازی کنید.
2-در تنظیمات DNS یک Hostرا برای کاربری که وصل میشه اختصاص دهید.و یا آی پی ثابت به او اختصاص دهید. مثلا یک هاست با نام کاربر.
3-در تنظیمات یوزر باید IP ثابت به او بدهید،
4-با کانکشنی که ساختید به VPS خود متصل بشید.

به طور مثال شما یک دومین با نام Test.ir ثبت کردید ،و در DNS سرور یک هاست با نام کاربرUSER ثبت کرده اید.
خوب حالا هر زمان که شما با کانکشن ... به vps خود متصل شوید .دارای یک آدرس valid در اینترنت هستید.برای دست یافتن به آدرس کامپیوتر خود از ادرس زیر استفاده می کنید:
user.test.ir
به همین سادگی
البته می توان به طور پیشرفته تر تنظیم کرد و از تنظیمات بهره برد ، ولی فکر کنم همین برای داشتن یک آدرس valid کاربرد داشته باشه ، حالا شما از هر جای دنیابا هر ویندوز یا موبایلی کانکت بشید همین آدرس را خواهید داشت

موفق باشید

من خیلی وقت پیش از hamachiاستفاده کردم ،ولی تفاوت های زیادی بین این روشها وجود داره ،مهمترینش کیفیت هست
6 تشکر کننده از فرشاد صارمی فر: