نمايش پست تنها
قديمي November 22nd, 2009, 11:24   #144
hnp2500
Senior Member

hnp2500's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,627 بار در 600 پست
hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hnp2500
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله archfx نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان محترم
کامپیوترم به یک مشکل اساسی برخورد کرده و واقعا کلافم کرده لطفا راهنمایی بفرمایید .من با خط adsL فیلم دانلود می کنم (فایل های تورنت)و چند ماه بدون مشکل کارم رو انجام میدادم . ده روزی هست که نرم افزار میکرو تورنت بعد از نیم ساعت دانلود از کار میفته و سرعت دانلود به صفر می رسه و کانکشن دچار مشکل میشه. روزای اول فکر می کردم مشکل از خطه وبا شرکتی که اینترنت ازش خریدم تماس گرفتم که مشکل رو از کامپیوتر من اعلام کردن .

چون با اجرای دستور netstat در قسمت Run مثل اینکه یک صفحه باید باز شه که کلیه ارتباط های با خارج کامپیوتر رو نشون میده و چون این صفحه برای من باز نمیشد به من گفتن یا کامپیوترم ویروسی شده و یا یک نوع نرم افزار جاسوسی این مشکل رو بوجود آورده.
من هم به توصیه اونها کسپر اسکای نصب کردم و اتفاقا چند تا ویروس که نود32 نتونسته بود بگیره رو پاک کرد و من برای ریشه کن شدن مشکل درایو ویندوز رو فرمت کردم و ویندوز رو عوض کردم .

با اینکه کسپر دیگه ویروسی رو پیدا نمی کنه و ظاهرا با تعویض ویندوز سرعت کامپیوتر هم بهتر شده ولی مشکل بر طرف نشده و با اجرای netstat یک صفحه برای چند لحظه باز میشه سریع بسته میشه و دانلود هم بعد از چند دقیقه متوقف میشه !

در ضمن یکی از درایوهام (درایو ویندوز نه )که با دوبل کلیک واردش میشم برای رفتن به فولدر های داخلیش مشکل دارم یعنی بعد از 30 ثانیه و در حالیکه به نظر میرسه سیستم هنگ کرده تازه اون فولدر باز میشه . یعنی کار با اون درایو کند شده.

در مورد یه سری از ویروس ها از یکی شنیده بودم که میرن توی ریشه ی درایوها و توی system voulum information میشینند و براحتی پاک نمی شن و از این جور حرفا (البته من چیزی رو که ته ذهنم مونده بود گفتم ممنکه اون بنده خدا یه جور دیگه گفته بود )

لطفا دوستان کامپیوتری راهنمایی کنند چون من در همین حدی که نوشتم از کامپیوتر سر درمیارم.
ببخشید طولانی شد خواستم با جز ئیات باشه که دوستان راحتتر بتونند نظرشون رو اعلام کنند.

با تشکر.
با سلام
دوست عزیز ویندوز شما چیه؟
netstat را از کجا اجرا می کنید؟