نمايش پست تنها
قديمي March 1st, 2009, 16:09   #71
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
باعرض معذرت من فقط یک سئوال کوچک داشتم و قول شرف می دم که دیگه هیچ چیزی در این مورد نگم.

با توجه به نظرسنجی فوق یعنی الان 248 نفر تصمیم به ایجاد تاپیک دارند؟ یعنی ما با 248 عدد تاپیک جدید مواجه هستیم؟
البته قطعا اینطور نیست که این 248 نفر بلافاصله تاپیک ایجاد کنند. ضمنا ایجاد تاپیک برای کاربران کمتر از 30 پست امکان پذیر نیست. اما بعید نیست با گذشت زمان تعداد تاپیکها افزایش پیدا کند و سه رقمی شود.

بد نیست همینجا به یک نکته نیز اشاره کنم: ما باید برای حفظ و گسترش نظم در ساختار سایت تلاش کنیم. از جمله باید تا حد ممکن تلاش کنیم از ایجاد تاپیکهای موازی و مشابه جلوگیری شود. اما در عین حال نباید از ایجاد تاپیکهای جدید یا از گسترش مطالب سایت جلوگیری کنیم.

به نظر من یکی از راههای پیشرفت و یادگیری در فارکس، نوشتن اطلاعات و تجربیات و همچنین مشارکت در مباحث هست. ممکن است برخی اعضای با سابقه و قدیمی سایت فکر کنند که در مورد بسیاری از مطالب قبلا در انجمنها بحث شده و طرح دوباره این مباحث، غیر مفیده یا حتی مضر است. یا شاید برخی دوستان به پلن معاملاتی مناسب رسیده اند و مطالب جدید مطرح شده در انجمنها از نظر آنها جالب یا مفید نیست. اما فراموش نکنیم که یک مطلب کاملا معمولی از نظر یک شخص، ممکن است برای شخص دیگر کاملا مفید و کاربردی باشد.

امیدوارم ایجاد این تالار جدید نیز موجب افزایش دانش و تجربه اعضای سایت شود.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول