نمايش پست تنها
قديمي November 25th, 2008, 18:40   #570
mdavodi
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: محمودآباد
تشکر از ايشان: 757 بار در 167 پست
mdavodi (سطح 1)mdavodi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله MSN به mdavodi
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله power4400 نمايش نوشته ها
متشکرم mdavodi عزیز از پاسخ روشنتون
ولی من بیشتر صحبتهام کلی بود در مورد استاپ لاس اون هم در بین تریدر های عزیز
شما هر چقدر که سودتون بالا تر می ره مقداره لات پوزیشنهاتون هم بالا می ره
پس امکان از بین رفتن سودها بازم هست اون هم با یه پزیشن بدون استاپ لاس

# راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.

# البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند.
من نمیگم استاپ بده من میگم از اردر معکوس به جای استاپ استفاده کرد.

می شه در مورد این دوتا مورد توضیح بدین

در ضمن در مورد خبرها : باید بگم که بارها شده با اینکه هیچ خبری وجود نداشته ولی بازار مهمترین ساپورتها و رزیستنسها رو شکسته , اون هم با این بحران اقتصادی که در امریکا واروپا به وجود امده
ضمنا من نمی دونستم شما ... , با این تجهیزاتی که شما بیان کردید فکر نمی کنم کماندوهای
واقعی در جنگ ها , این همه تجهیزات همراهشون باشه ...
موفق باشید
دوست عزیز منظور بنده هم کلی بود خانم ابراهیمی من و یا هر کس دیگه روش خودشو داره . راستش بچه ها طوری علیه استاپ جبهه گرفتند که انگار هیچ راهی بجز گذاشتن استاپ وجود نداره .
احساس کردم الان تو زمان گالیله هستیم و خانم ابراهیمی هم گالیله هستش که میگه بدون استاپ هم میشه ترید کرد. بچه ها هم میگفتن نه سطح مارکت صافه گرد نیست

خیلی راحته اگه بای کردم مثلا 30 پیپ پایینتر یه سل اردر میزارم. یه چیزی تو همین مایه ها.
حالا آخر شب میام باهات کل کل در مورد قوانین هم یه نظراتی دارم.

آخرین ويرايش توسط mdavodi در November 25th, 2008 و ساعت 18:43
mdavodi آفلاين است
4 تشکر کننده از mdavodi: