نمايش پست تنها
قديمي November 25th, 2008, 15:06   #565
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
Exclamation

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mdavodi نمايش نوشته ها
با سلام مجدد
تو این هفته اخیر بین بچه ها بحثی بر سر گذاشتن استاپ یا نذاشتن اون بوجود اومد. تو مدت برگزاری مسابقه من سعی کردم از وارد شدن به این مباحث خودداری کردم با اجازه دوستان می خوام نظر خودمو بگم.

راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.
اینکه ایشون کال شدن بر میگرده به گرفتن پوزیشن با لات غیر مجاز.
یکی از دلایلی که تریدرهای بدون استاپ رو کال می کنه عدم حضور پای چارت هستش.
من به شخصه ترید رو تا مقصد نهایی همراهی می کنم اگر دیدم جهت مارکت عوض شده ترید رو می بندم اینجا بعضی از تریدرها به امید برگشتن قیمت از بستن ترید خودداری می کنن. امید داشتن در زندگی خیلی خوبه ولی برای یک تریدر در دنیای ترید مثل سیانور هستش.
من استاپ نمی زارم چون می خوام از دست استاپ هانتر بروکر ها فرار کنم و هم از دست نوسان شدید بازار. ولی وقتی پوزیشنم میره تو سود با تریلینگ اونو همراهی می کنم و خودم میرم سراغ کارام.
البته ناگفته نمونه دلیل اینکه %DD من 65 شد این بود که یه پوزیشن رو که خیلی کم تو سود رفته بود رو به امید اینکه تریلینگ شامل حالش میشه رو ولش کردم رفتم دنبال کارام پوزیشنم تارگت خورد ولی %DD من اومد پایین.
به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم.
به امید موفقیت همه بچه های ایرانی تو مارکت
سلام اقای mdavodi عزیز
من بر عکس شما فکر می کنم ما نمی تونیم هر چقدر هم که تریدر خوبی باشیم بازار رو پیش بینی کنیم پس ما همیشه می ایم همه چیز رو در نظرمیگیریم و بعد وارد بازار می شیم و با روند بازار حرکت می کنیم تا بتونیم به سود برسیم ولی بعضی مواقع هست که بازار یکدفه بر خلاف روندی که ما پیش بینی کردیم حرکت می کنه وتمام خط های
مهم رو می شکنه و اون وقته که اگر ما استاپ نداشته باشیم تمام سودی رو که یکهفته یا چند ماه جمع کردیم رو به باد می ده وحتی این امکان هم وجود داره که منجر به سقوط ازاد مون بشه و کال مارجین بشیم
این در حالی است که ما زیاد همچین موردی رو در اطراف مون می بینیم و کسانی بودن که با همین روشی که شما می گین سقوط ازاد کردن

ضمنا شما گفتین که باید تا اخرین لحظه خروج , پوزیشن رو دنبال کرد به نظر شما رفتن برق یا قطعی اینترنت وخیلی از مسائل دیگه باعثه این نمی شه که ما یه استاپ لاس مطمئن رو در پوزیشن مون مد نظر قرار بدیم ؟؟؟؟؟؟

موفق باشید
power4400 آفلاين است
3 تشکر کننده از power4400: