نمايش پست تنها
قديمي January 21st, 2009, 02:06   #52
R.Poustchi
Member

R.Poustchi's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
تشکر از ايشان: 201 بار در 55 پست
R.Poustchi (سطح 1)R.Poustchi (سطح 1)R.Poustchi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به R.Poustchi
0

من در حد سواد خودم حواب سوالات رو می دم اگه کم و کسری داره دوستان اصلاح کنن
مودم ADSL من SMC مدل SMC7901BRA2 هست ساخت چین نصبش در درجه اول واسم مهمه چون اتصالم به اینترنت لازمه
در صورتی که مودم ADSl شما از نوع LAN باشه به راحتی نصب میشه . نصب مودم با پورت USB یه مقدار سخته که چون قیمت LAN , USB تفاوت چندانی نداره بهتره از مودم با پورت LAN استفاده بشه .
ویروس کش در چه شرایطی نصب میشه کرد
توی Linux نیاز به antivirus ندارید چون ویروسها و تروجانها عمدتا" مخصوص ویندوز نوشته شدن . البته به راحتی میتونین توی Linux انتقال اطلاعات از طریق پورتها رو مونیتور بکنید و یا اونها رو مسدود کنید .
آفیس ویندوز چه نقشی در سیستم عامل جدید میتونه داشته باشه
تویUbuntu و سایر توزیعهای Linux میتونید از Open Office به عنوان جانشین Office استفاده کنید و میتونه تمام نیازهاتون رو بر آورده کنده .
اگر زمانی در نصب داریور های سایر سخت افزار ها نظیر کارت تی وی مشکل ایجاد شد چطور میشه حلش کرد
کپچر و تی وی چطور کار می کنه در سیستم جدید
نرم افزارهای جدید از کجا پیدا میشه کرد

به راحتی میتونید توی Google سرچ کنید و درایورهای مورد نطرتون رو دانلود کنید . البته برای همه سخت افزارها نمیشه ولی برای اکثرشون میتونید داریور رو پیدا کنید . توی سایت technotux هم میتونه در این زمینه مطلاب مفیدی پیدا کنید .
اگر این سیستم عامل رو بصورت اصلی نصب کنم پارتیشن بندی هاردم عوض میشه یا اف دیسک میشه یا چی
سیستم پارتیشن بندی Linux با ویندوز تفاوت اساسی داره . برای داشتن دو سیستم عامل ویندور و لینوکس میتونید اول مقداری از هاردتون رو پارتیشن بندی نکنید (با Fdisk فضائی بهش تخصیص ندید ) بعد اول ویندوز رو نصب کنید و در کنارش linux رو نصب کنید .
توزیعهای Suse , Ubuntu , Parsix کلا توزیعهای خوش دستی هستند .
برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایتهای Technotux , Ubuntu.it مراجعه کنید .
R.Poustchi آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از R.Poustchi: