نمايش پست تنها
قديمي May 11th, 2009, 23:41   #1044
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

جناب سرهنگ من فکر میکنم جواب سوال میتونه این باشه که چون اکثر ماها ساعات زیادی از شبانه روز رو در ارتباط با فارکس و پشت کامپیوتر و در سرمایه سپری میکنیم ، سرمایه برای ما مثل خونمون میمونه و جامعه اطرافمون و دوستان هم برای ما همین بچه های سرمایه هستند.یعنی خیلی از ما قسمت اعظمی از وقت مفیدمون در شبانه روز رو در سرمایه زندگی میکنیم.از طرفی هم همون طور که گفتید توی ایران همه چیز به سیاست ربط پیدا میکنه و یک جورایی جوونها ریشه تمام مشکلات رو در سیاست میبینند که خب تا حدود زیادی هم درست فکر میکنند.پس همونطور که یک کارمند در روز دست کم چند دقیقه ای رو با همکارانش سر کار به بحث در مورد مسایل سیاسی اختصاص میده،بچه ها هم دوست دارند با همکاران و دوستاشون که همه روی همین سایت هستند دست کم خبرهای داغ روز رو در میون بذارند.
حالا همیشه کم و بیش هم این کار رو میکردند و آقا حامد هم نظارتشون در حدی بود که به نظر من خیلی ایده آل بود یعنی درست بر اون مرز خیلی باریک حرکت میکردند که از یک طرف آزادی بیان تا اونجایی که میشه سلب نشه و از یک طرف هم برای سایت مشکلی به وجود نیاد.ولی یک مرتبه با عوض شدن مدیر بخش و اومدن آقا وحید سانسور توی سایت به حد واقعا غیر قابل تحملی رسید.ایشون هم در حسن نیتشون شکی نیست و دلیل این کارشون رو بوجود اومدن سخت گیریهای جدید در این مورد عنوان میکنند.ولی به نظر من اوضاع اون طوری هم که ایشون فکر میکنند نیست و ایشون واقعا زیادی دارند احتیاط میکنند و این مساله باعث رنجش خیلی از بچه ها شده.
ولی در آخر اگر واقعا یک روزی هم اینقدر سخت گیریها زیاد بشه که هنوز نشده ،باز در اون روز هم من فکر میکنم باید کلا چنین تاپیکی رو از فروم حذف کرد.چون اینطوری خیلی بهتره تا اینکه بخوایم خودمون با دستهای خودمون تبلیغات چی یک خط فکری خاص بشیم که باهاش مخالفیم!!

پ ن: با پیشنهاد ایجاد چت روم برای این امور که جناب وایپر دادند شدیدا موافقم !

آخرین ويرايش توسط Kourosh007 در May 11th, 2009 و ساعت 23:44
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Kourosh007: