نمايش پست تنها
قديمي November 10th, 2008, 13:33   #2
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
0

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت جناب محسن

اول تشکر میکنم از شما که همیشه مانند سایر شخصیتهای علمی سایت برای تازه کارانی مثل ما بدون هیچ چشمداشتی وقت میگذارید ..

میخواستم فقط از بابت پیشنهاد خوبتون تشکر کنم و برای این موضوع اگر جسارتی نباشد یک نظری دارم که خدمتتان عرض میکنم :

در رابطه با تالار من حس میکنم اگه مقداری طبقه بندی تر به شرایط فعلی ادامه داده بشه عالی میشه ..

گروههای مختلف رسته کاری رو به عنوان زیر تالارهای تالار مقالات قرار گرفته بشه تا هر مقاله ای ، دست نوشته ای ، ترجمه ای و... بصورت یک تاپیک در زیر تالار مربوط به خودش معرفی بشه مثل دسته های مهمی از قبیل : تکنیکال ، فاندامنتال ، مدیریت ریسک و سرمایه ، روانشناسی معاملات و...
که هر موضوع و مقاله ای به صورت یک تاپیک در زیر تالار مربوط به خودش در تالار مقالات اعلام بشه تا براحتی مطالب برای عزیزان قابل تفکیک باشه .

و همکاری تمام دوستان در این رابطه خیلی به پیشرفت این قضیه کمک میکنه و مسلما باعث بوجود اومدن یک منبع فوق العاده میشه .

میبخشید که در جمع بزرگان اظهار نظر کردم .

با تشکر
مهدی

آخرین ويرايش توسط Mehdi.gpr در November 10th, 2008 و ساعت 13:36
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول