نمايش پست تنها
قديمي September 13th, 2009, 05:43   #17
hamid415
Senior Member

hamid415's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,248 بار در 334 پست
hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamid415
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kingnothing نمايش نوشته ها
سلام دوستان
من یه مشکلی واسم پیش اومده
پول قبض تلفن واسه این ماه ما 000و32 تومان مبلغ مکالمه خارجه اومده!با توجه به اینکه ما اصلا تماس خارج از ایران نداشتیم و اینکه من از adsl استفاده می کنم و dial up نیستم.
رفتیم پرینت گرفتیم دیدم یه سری شماره هست واسه کشورهای مختلف که هیچ کدوم هم کشور روتین نیست مثل آنگولا!!نیجریه!!هلند !!!ایرلندو ....رفتیم مخابرات گفتن چون ازپ0ر0و0ک0س0ی استفاده کردی اینجوری شده و هیچ راهی نداری مگر اینکه برای اطمینان 00 خط ات رو ببندی و دیگه از پ0ر0و0ک0س0ی استفاده نکنی!!
من که رشته ی تحصیلیم شبکه ست به یارو گفتم همچین چیزی امکان نداره و کمی واسش توضیح دادم اما اون رو حرفش مطمئن بود!!!می خوام بدونم کسی اطلاعی در این زمینه داره؟اصلا همچین چیزی امکان داره؟!؟!
سلام
دوست عزیز مشکل شما هیچ ربطی به پرو+کسی نداره، مخابرات هم اگه این جواب رو بهتون داده از بی اطلاعیشون بوده، این مشکل یه زمانی در مودم های Dial Up بود اونم نه بخاطر پرو+کسی بلکه همونطور که جناب کسری اشاره کردن بعضی از سایتها شما رو مجبور به دانلود نرم افزاری می کردند و این نرم افزار بعد نصب به سرعت شما رو دیسکانکت و شماره کشور مقصد رو میگرفت و وقتی هم وصل میشد مثل اینترنت هوشمند بود و اگر مودم صدا نمی کرد و شما هم متوجه نمی شدید امکان داشت به کارتون ادامه بدید بدونه اینکه بفهمید به کجا وصل هستید، اما در مورد مشکل شما باید بگم این مشکل از سمت سرویس دهنده ADSL هست و باید به اونها زنگ بزنید و مشکل رو بگید، این مشکل معمولا در پورت مرکز مخابرات پیش میاد و باعث میشه در بعضی مواقع خط شما با یه یوزر دیگه از همون شرکت قاطی بشه به این صورت که امکان داره شما صدا اونها رو موقع تماس تلفنی بشنوید یا اونا صدا شما رو بشنوند و یا هزینه تماسهاتون هم تداخل پیدا کنه.
hamid415 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از hamid415: