نمايش پست تنها
قديمي April 26th, 2009, 10:23   #41
Firouz MT
Senior Member

Firouz MT's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 433 بار در 129 پست
Firouz MT (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله payam58us نمايش نوشته ها
من از طریق ارتباط موبایل به لپ تاپم به اینترنت وصل میشم اما فقط چند ثانیه دیتا رسیو میشه و بعد دیگه دیتا رسیو نمیشه البته وقتی با خود موبایل هم به اینترنت کانکت میشم همین مشکل رو دارم. لازمه که بگم سیم کارتم همراه اوله.

کسی از دوستان با همراه اول به اینترنت کانکت میشه و ایا مشکل من رو داره؟

با تشکر
باسلام
هم راه اول نسبت به روزهاي اول كمي بهتر شده ولي به نظر من فعلا فقط براي ديدن وضعيت مناسبه و به دفعات مكرر قطع ميشه ولي سيم كارت پيام رسان اي ران سل وضعيت نسبتا مناسبي داره و معمولا سريع هم كانكت ميشه
از نظر هزينه هم قابل مقايسه نيست چرا كه در دوره اخير همراه اول از 50 تايي كه تو فيشم ثبت كرده بود 35 تاش مربوط به جي پي ار اس بود .دليل استفاده از همراه اول اين بود كه نمي خواستم مدام سيم كارت رو تعويض كنم البته براي راحتي كار يك گوشي ديگه رو گرفتم و در حال حاضر همون سيم كارت پيام رسان رو روي پاكت پي سي گذاشتم و راضيم راستش هزينش رو چك نكردم ولي قطعا خيلي كمتره چرا كه مدت زيادي طول ميكشه تا شارژش كنم

موفق باشيد

پ : اول اينكه اتصالات برنده اپراتور سوم شده و اگه سر وكلش پيدا بشه كار بقيه تعطيله با توجه به اينترنت پرسرعتش
دوم اينكه كيت هايي هست كه ميشه دو تا سيم كارت رو داخل گوشي قرار داد البته تا جائي كه مي دونم مناسب ويندوز موبايل نيست ولي براي گوشي هاي معمولي و اتصال به لپ تاپ قابل استفاده است و قيمتي بين 10 تا 15 تومنه .در واقع زماني كه به لپ تاپ وصل ميشيد سوئيچ مي كنيد روي سيم كارت پيام رسان و حالشو مي بريد چرا كه خط اصليتون هم آف ميشه و با خيال راحت به كار.. تون مي رسيد
2 تشکر کننده از Firouz MT: