نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 14:42   #1572
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله * Parham نمايش نوشته ها
سلام
منظور اقا حامد پست بنده هست
الان که فکر میکنم می بینم نظر ایشان در مورد پست بنده کاملا درست است و از این بابت از مدیر محترم تالار فاندامنتال جناب بابا بهزاد عزیز عذر خواهی میکنم و امیدوارم پست بنده رو حمل بر جسارت و توهین بر ایشان ندانند. هر چند قصد بنده زیر سوال بردن مسئولیت ایشان نبوده ولی کوتاهی در خصوص ایجاد سوء برداشتهای دیگر بوده است.
بعد از پست بنده با توجه به تقاضای بابا بهزاد 10 پست دیگر ارسال شد که احتمالا به خاطر پست بنده بوده که ایشان رو نادیده گرفتم.
شاید زمان خوبی برای ارسال اون مطالب بود ولی زمان خوبی برای رد کردن خواهش یک مدیر و مشنج کردن جو موجود نبود. و البته هرگز قصد توهین به بابا بهزاد و مسئولیت مدیریتی ایشان نداشتم.
از همینجا از مدیریت خواهش مکنم در جهت حذف پست بنده اقدام فرمایند.
از حامد عزیز هم بابت اطلاع رسانی و یاداوری موضوع تشکر میکنم.
سلام اقا پرهام
منظور اقا حامد شما نيستيد .بعضي از دوستان يا اين نوشته را پايين پست اضافه ميكنند كه البته منظورشان احترام گذاشتن به مدير مربوطه است ولي نتيجه كار ميشود فرمايش اقا حامد
بعضي ديگر از دوستان هم با اين كه اين نوشته را اضافه نميكنند به خوبي ميدانند كه پست انها بر خلاف قوانين سايت هست و نيمه شب پست خود را ارسال ميكنند .
جناب كلايد بنده در مورد شما و جناب اقبالي دخالتي نكرده ام در جريان كار شما نيستم و نميتوانم قضاوتي كنم
جناي طاهري لطفا پستهايي را كه به نظر شما خلاف قوانين است گزارش كنيد .
جناب فراري بنده در حيطه مسئوليت خودم طرف هيچ دسته اي نه اصلاحات و نه كسان ديگر نيستم
اميدوارم در دور اول اين جريان تمام شود تا همگي با هم نفس راحتي بكشيم
پ ن :جناب طالبي مواظب باش كه كار انتخابات به چنگال نكشه.
با تشكر