نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 22:58   #27
majid2008
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2009
تشکر از ايشان: 415 بار در 103 پست
majid2008 (سطح 0)
0

با سلام

بنده از وقتی عضو سرمایه شدم دورا دور به این سایت سر میزنم و گاهی هم پست میزنم.....اما بیشتر تو سایت های خارجی عضویت دارم و بیشتر با اونا سرو کله میزنم نه اینکه سایت های ایرانی بد است خوب هستند ولی عیبی که دارند اینه که بحث ها تکمیل نمیشه یا تکراریه یا به دعوا و جدل کشیده میشه و آدم گیج میشه که نتیجه چی شد؟؟؟؟؟؟؟/

تو سایت های خارجی گاهی به هم بدو بیراه میگن اما خیلی کم (البته بستگی به اون کشور داره) و یک حسن دیگه اونا بیان اصول کلی روش کاریه خوده نه بیان نظرات شخصی و حمله به دیگران و هرکس تایپکی میزنه باید کامل توضیح بده تمام جزئیات رو بیان کنه و نتیجه کار رو هم اگر دیر وقتی هست شروع کرده بگه تا زمانی کامل نگفته کسی اظهار نظر نمیکنه بی جا پست نمیزنه و زود هم قضاوت نمیکنه البته بعضی حر فهای جناب راسپوتین درسته و بعضی از حرفاشونم هم نتیجه زود رنجی ایشون هست که منظوری ندارند و باید بدونند تو محیط مجازی این حرف ها هست و افرادی هستند که از ایشون انتقاد تند و گاهی بی ادبانه بکنند
دوستان اونایی که روش خوبی برای ترید کردن دارند به راحتی اونو در اختیار کسی قرار نمیدند پس اگر پست زدند و گفتند یافتیم یافتیم کنجکاویه دیگران رو بر می انگیزند و اگر بیان نکنند ممکنه مورد اعتراض دیگران هم قرار بگیرند و این طبیعیه.......

یکی از سیاست های بروکر ها یافتن روش های خوب بازار و خنثی کردن اوناست اینو به یاد داشته باشین میدونید چرا مسابقات جهانی اکسپرت برگزار میشه؟؟؟؟ و جوایز خوبی هم میدن تا بفهمند اون اکسپرت چه جوریه نقطه ضعفش چیه تا اونو منهدم کنند وگرنه چرا بروکری که تضمین میکنه اسپرد ثابته و غیر قابل تغییر تا سرو کله یک اکسپرت پیدا میشه که نقطه ضعفش اسپرد بالاست فوری بدون توجه به قوانین اسپرد رو بالا میبرند پس هیچوقت هیچ روشی رو اتوماتیک نکنین اونو به هرکس ندین و اصلا اونو همه گیر نکنین چون با این کار همه ضرر میکنند افرادی هستند که این روشها رو لو میدند و بروکر اقدام میکنه

اگر میخواین روشی رو به اشتراک بذارین بهتره رو در رو و دستی باشه در فروم ها فقط کلیات رو بیان کنید و از طریق این فروم افراد رو میشناسین و میتونید تشخیص بدین با کی باید حرف بزنین با کی نباید کار کنید همین.......

این رو به یاد داشته باشین تو فارکس اگر پر ضررترین روشها و پر سودترین روشها رو به رایگان در اختیار کسی قرار بدین در هر دو صورت محکوم هستید ....... این رو به تجربه بیان کردم............سپاسگذارم
majid2008 آفلاين است
7 تشکر کننده از majid2008: