نمايش پست تنها
قديمي December 15th, 2009, 20:10   #86
fareksi
Junior Member

تاريخ عضويت: Feb 2007
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
fareksi (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mohsen نمايش نوشته ها
سلام

جناب كريمان قبل از اينكه آقا رضا تشريف بياورند و در خصوص مسائل پيش آمده تصميم گيري كنند بد نديدم توجه شما را به بند 10 قوانين سايت سرمايه ، كه همه ي ما اعم از بنده و شما به هنگام ثبت نام انها را پذيرفته ايم جلب كنم :

از آنجا كه در اين محيط مجازي امكان رد يا اثبات مطالب شما وجود ندارد و اين امر فقط در صلاحيت مراجع قضايي است ، فكر مي كنم موافق باشيد كه هم شما و هم آقاي فلاحي در اين خصوص كم لطفي فرموده و مشكل خود را در جاي نامناسبي عنوان كرده ايد .

اميدوارم مشكل شما از راه صحيح آن هرچه زودتر مرتفع گردد .

موفق باشيد

ممنون از تذکر بجایتان

بله بنده هم از قوانین سایت مطلع هستم لطفا عنایت بفرمایید که بنده فقط امروز آن هم در دفاع از حیثیت و آبروی خود و برای روشن شدن افکار عمومی 2 پست در تاپیک مربوطه زده ام و دیگر هم قصد هیچ گونه نوشتن در آن تاپیک را ندارم

صراحتا در پست دوم اعلام کرده ام که هر دوی این موارد ( چه سرقت اینترنتی و چه پرونده ای که بنده بعدا علیه آقای فلاحی خواهم گشود) از این پس در " مجاری قانونی" خودش پیگیری خواهد شد

اما اگر منظور شما این هست که مثلا مدیریت محترم بیاید و نوشته ها رو حذف کند ( البته من پرینت گرفتم ) باید خدمت شما عرض کنم که آقای فلاحی از دو روز پیش بدون اینکه به موضوع اشراف کامل داشته باشد در چندین پست علیه بنده اتهاماتی مطزح کرده است حتی مشخصات بانکی من که جزو اسرار شخصی هر فرد است را علنی کرده با این حال مدیریت محترم سرمایه هیچ گونه اقدامی انجام نداده

در نتیجه این حق طبیعی و قانونی بنده هست که مطالب همین طور که هستند باقی بماند ( بنده مطلقا قصد ادامه این موضوعات رو در سرمایه ندارم ) فقط می گویم مطالب گفته شده نباید حذف یا ویرایش یا دخل و تصرف دیگری شوند همین !

حتما جنابعالی می دانید که ما شهروند دولت جمهوری اسلامی ایران هستیم و قوانین موضوعه این دولت در قلمرو ملی بر هر قانون وضع شده دیگر ارجحیت دارد در نتیجه گفتن اینکه اینا با قوانین سایت مغایرت دارد پس باید حذف شود
ادله محکمه پسندی نیست تازه در همین مورد هم یاز جناب فلاحی پیش قدم شده نه من

من دارم مسئله را از راهش پیگیری می کنم و در جایش / این کس دیگری هست که بیراهه رفته و باید جوابگو باشد

ضمنا هیچ گونه مسئله حقوقی بر سایت سرمایه و مدیران آن مترتب نیست ولی اتهامات و مدارک در آن موجود است
و گفته ها در آن موجود است طبیعی است که هر گونه دخل و تصرف در آنها به منزله دست بردن در مدارک اتهامی می باشد

من خودم را برای بقا و استمرار این سایت به عنوان یک عضو مسئول می دانم و کاری نخواهم کرد که از ناحیه من خطری متوجه سایت و گردانندگان آن شود

فکر می کنم حق مطلب را بیان کرده باشم

با احترام
fareksi آفلاين است پاسخ با نقل قول