نمايش پست تنها
قديمي June 8th, 2009, 16:54   #1552
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Meysam Piri نمايش نوشته ها
سلام خدمت جناب حامد ۲۴۲۰

اگه یادتون باشه چند وقت پیش بحثی در سایت راه افتاد در این ارتباط که قوانین شفاف نیست ,قوانین باید اصلاح بشه و....

من در پستی خدمت دوستان عرض کردم که قوانین به اندازه کافی شفاف هستند و جای بحثی ندارند اما با این حال نظر جمع چیز دیگری بود.

تاپیک مورد نظر که بنده نسبت به حذف آن متعجب شدم نمونه کاملی از عدم پایبندی برخی اعضا به حقوق یک کاربر سایت است باقی قوانین به جای خود.

کاربران محترم سایت حتی اجازه ندادند جناب اقبالی ۱۰ پستی را که اشاره کردند به اتمام برسانند.وجود چنین تاپیکی به صورت زنده اثبات می کند که اگر ۱۰۰۰ مورد به قوانین قعلی اضافه شود کاربرانی هستند که در صدد متشنج کردن جو این سایت هستند و قانون ,فرد یا حق کاربر نمی شناسند.

با چنین شرایطی واقعا چه باید کرد؟
من می تونم بپرسم وقتی که هم جناب احمدی نژاد کاندیدا هستند و هم جناب کروبی و اینکه همه می دونیم جناب اقبالی با امضایی که شعار جناب کروبی هست (تغییر برای ایران) طرفدار کروبی هست و اینکه ایشون می خواد از دولت فعلی که رئیس کاندیدای مخالف ایشون هست انتقاد کنه این چه مفهومی می تونه داشته باشه؟

اگر بحث سیاسی و تبلیغاتی نیست پس چیه؟

اگر هر زمانی غیر از زمان انتخابات این بحث مطرح می شد چون من خودم از مخالفین دولت فعلی هستم صد در صد طرفدار اون تاپیک می شدم و دلم می خواست که 10 پست که هیچ 1000 پست توش زده بشه ولی در شرایطی که مشخصه قرار یک نفر کوبیده بشه و یک نفر براش تبلیغ بشه من مخالف صد در صد اون تاپیک هستم، جناب اقبالی اگر خیلی علاقه مند بودند و فقط نیتشون گفتن مطالب اقتصادی بدون منظور بود می ذاشتند هفته بعد اگر انتخابات به دور بعد کشیده نمی شد اون امار ها رو ارائه می کردند نه دیروز در داغ ترین روزهای انتخابات اونهم بعد از اون مناظره کذایی.