نمايش پست تنها
قديمي August 8th, 2010, 10:20   #294
viilll
Senior Member

viilll's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2010
تشکر از ايشان: 1,030 بار در 357 پست
viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)viilll (سطح 2)
0

سلام
من سرور 1 - 5 - 7-8 بودم و دوباره امسال هم سرور 2 و 3 ثبت نام کردم . سرور یک که اگر یادت باشه با مشکل و چیت و رابات و .... مواجه شد . من هیچ کدوم رو تموم نکردم . هر بار پشت دستم رو داغ کردم و اومدم بیرون اما به 1 ماه نکشیده دوباره ثبت نام کردم!!! اعتیاده دیگه
راستی پایه ای سرور جدید شد ثبت نام کنیم؟؟؟!!!!!!!!
تو این سرور 2 13-14 اکانت رو میچرخوندم . یعنی دو نفر بودیم که کلا خودمون دوتا یه اتحاد 29 نفره داشتیم!!
من همیشه تو شمال غرب بازی میکنم . نژاد مورد علاقه ام هم گول هت.
وترانی ها همیشه همین جورین . اولش کولاک میکنن اما وسط کار به هم میریزن.
الان هم تو رور 2 هنوز اکنتم هت و دوستم به عنوان محل تولید منبع و کاتا ازش اتفاده میکنه.اتفاقا بعد از پست دیروز وسوسه شدم یه سر زدم . دیدم کلا 1 جاسوس دارم و 35 کاتا و 50 سرباز پیاده!!!!!
آقا بیخیال شو تا دوباره ما رو آلوده نکردی....ای رفیق ناباب ای زغال خوب.....دست بردار............
اما شطرنج رو پایه ام . تو یاهو میتونیم آنلاین بازی کنیم. اگر خواستی بگو تا بریم.
دوستان بازی کانتر آنلاین هم برای وقتهایی که میخواین ذهنتون از چارت و معامله دور بشه توصیه خیلی خوبیه.میتونید تو سرورهای ایرانی بازی کنید . هر دور 3 دقیقه طول میکشه حداکثر (نه مثل تراوین 13 ماه!!!!)