نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 14:20   #1080
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
آقا رضا سایتهای رسمی حکومتی که تکلیفشون معلومه.منظور سایتهایی هستند که به راحتی دارند به فعالیتشون ادامه میدهند و سالها هم هست که وجود دارند و تعداد بازدید کننده بالایی هم دارند و تا حالا هم براشون مشکلی پیش نیومده.وقتی مطلبی از اونها هم نقل میشه سریع سانسور میشه.
این جریان مثل روزنامه کیهان میمونه و بقیه روزنامه ها.مثل اینکه بگیم فقط مطالبی حق چاپ داره که توی کیهان باشه!! خب توی این مملکت دهها روزنامه دیگه داره چاپ میشه که حکومتی هم نیستند ولی با رعایت کردن یک سری حدود دارند به کارشون ادامه میدهند.حالا سایتها هم همینطور این حرف خیلی مضحکه که منبع مطلب حتما باید حکومتی باشه!!
بحث حكومتي را يك دوست تازه وارد مطرح كرد و شما نقل از ايشان ميكنيد نظر ما اين مطلب نبود كه شما روي ان زوم كرديد
اينجا 2 مطلب وجود دارد اول اينكه سايت معتبر سايت شناسنامه دار است چه حكومتي چه غير حكومتي كه در صورت بروز مشكل ميتوان به ان استناد كرد و اين مطلب تنها مانع از محكوميت قضايي براي كاربران و مديران است و نه رفع فيل تر در قوانين اگر شما خبري ذكر ميكنيد حتي به عنوان خبر گذاري بايد مدارك و مستندات ان خبر را در دست داشته باشيد و اگر غير از اين باشد به نشر اكاذيب متهم خواهيد شد
مطلب بعدي اينست كه شما تنها اخبار يك جهته را در اين تالار همراه با تفاسير خبري .حتي اگر ان تفسير از همان منبع معتبر باشد قرار ميدهيد(شما منظورم كلي است ) اين به چه معناست ؟در همان قانوني كه خدمت شما عرض كردم دقت كنيد و مصداق ان را بيابيد (كه پيشنهاد من به اقا رضا كلن تعطيل كردنجريان سياسي در يك فروم تخصصي است كه بدتر از خطر في لتر اتحاد ميان اعضا را بر هم زده است به خاطر 2 نفر !)
شما اگر همان تاپيك را بخوانيد از تمام گروهها و جناه ها همه نوع خبري از كوبيدن همديگر تا .... موجود است پس جريان فكري سياسي من كه شما نميدانيد چيست در ان دخالت داده نشده و تنها اخبار غير معتبري كه خود به تنهايي باعث ايجاد مشكل ميباشد حذف شده است
نظر شخصي من اينست كه سايت تخصصي سرمايه نميبايست مورد سو استفاده جريان هاي اتنخاباتي باشد حالا هر جرياني!
اين سايت پر بازديدي است و حساسيت ها فراوان
اقا رضا من اين قوانين را ديروز در چند جا ذكر كردم و گمان ميكردم با خواندن ان بحث دوستان پايان يابد
اخرين كلام اينكه اينجا جاي بحث پيرامون درستي و نادرستي قانون نيست چون نه در تخصص ماست و نه مكان مناسبي براي ان است
تنها با ذكر مدرك در صورتي كه خلاف قانون عمل شده اطلاع دهيد . بنده حقير كه مخلص همه دوستان هم ميباشم در صورتي كه اشتباهي صورت گرفته باشد اصلاح ميكنم
قبل از عمل بايد تمام جواني ان را در نظر گرفت سايتهايي كه اقدام به انتشار اخبار ميكنند همه نفعي در ان دارند يا جنگ بر سر قدرت است يا از جايي تغذيه ميشوند سايتهاي داخلي كه رسمي كار ميكنند و اعتبار انها برايشان مهم است وكلاي ورزيده اي دارند كه قبل و بعد از هر جرياني روي انها حساب ميشود و ميدانند كه چه ميكنند يا يك جريان سياسي قوي پشت سر انهاست
انهايي كه خارج از ايرانند هم منافع خود را دنبال ميكنند و از فيل تر و قانون و هر چيزي در امان
منافع ما اينجا چيست؟ كپي اخباري كه هيچ نفعي ندارد ؟ اگر اين اخبار اينجا كپي نشود به منافع ما و سايت ضربه ميخورد؟ اگر اينجا كپي نشود ديگر هيچ كس به انها واقف نخواهد شد ؟سايت سرمايه سايت سرمايه است
در اخر از همه بزرگان پوزش ميطلبم و ارزوي موفقيت براي انها دارم
پ ن :دوستان كه ميخواهند پست جديد ارسال كنند قوانين را بخوانند . پست هاي قبلي را هم بخوانند . توجه كنيد ما اينجا مجري هستيم پس فقط به نحوه اجرا دقت كنيد
موفق و در پناه خدا باشيد