نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 14:13   #1079
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
لطفا نمونه ذکر کنید. شاید مشکلاتی در اجرا وجود داشته و من بی خبرم. با کلی گویی به جایی نمی رسیم.
آقا رضا اگر نمونه سایت منظوره که بهترین نمونه میتونه همون تابناک باشه.آمار بازدیدکننده بسیار بالایی داره.همه دستگاهها هم از وجودش مطلع هستند و مطالب اون سایت حدود رو رعایت میکنه.اگر هم منظورتون نمونه سانسور شده هست خود بنده مطلبی رو در مورد حذف نام خلیج فارس به درخواست کشورهای عربی از پوستر بازیهای کشورهای اسلامی درج کردم که هیچ مشکلی هم توی اون مطلب نبود و هیچ توهینی به کسی نشده بود ولی بلافاصله حذف شد به این بهونه که هیچ سایت حکومتی اون خبر رو ننوشته!!

آقا رضا بذارید راحت صحبت کنیم.بعد هم میشه این پستها رو بعد از بحث سریع پاک کرد.تا قبل از مدیریت آقا وحید اون تالار روال خودشو طی میکرد و برای سایت هم مشکلی پیش نیومده بود و پنین احتمالی هم به صفر میل میکرد.بعد یک سری افراد انگشت شماری سر و کلشون پیدا شد توی سایت که دیدند اکثریت مطلق نظرشون باهاشون مخالفه و این قضیه بهشون فشار اورد که چرا اینجا هم سرکوبگری نکنند؟! از طریق پیغام خصوصی یا هر روشی شما رو تهدید کردند.شما هم کسی رو به عنوان مسوول اون تالار انتخاب کردید که حداکثر سانسور رو اعمال کنه تا شاید اون چند نفر معلوم الحال راضی بشند.ولی لین مساله باعث نارضایتی گسترده بچه ها شده.حالا اینجا جمع شدیم که راهکار انتخاب کنیم. دو تا راه داریم:
1- اینکه منطقی باشیم و احساسات رو کنار بگذاریم جام زهر رو سر بکشیم و اگر راهی مثل راههایی که جناب وایپر پیشنهاد دادند قابلیت اجرایی نداره کلا اینجور تاپیکها حذف بشه.چون با این وضعیت اونجا تبدیل میشه به بلنگوی حکومتی !! به جاش سعی کنیم همونطوری که آقا وحید پیشنهاد دادند همه کاری رو بکنیم شبیه کاری که جناب راسپوتین کردند.یعنی توی زمینه ای که اطلاعات داریم یا علاقه داریم یکسری تاپیک ایجاد کنیم تا در کنار کارمون که فارکس هست چیزهای جدیدی هم یاد بگیریم یا به دوستامون یاد بدیم.
2- احساساتی عمل کنیم و ادامه بدیم و بعد اگر سایت ف.ی.ل.تر شد بریزیم سر جاسوس سایت و تا میخوره بزنیمش

من خودم راه اول رو پیشنهاد میکنم.دوستان هم نظری دارند لطفا بدند
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Kourosh007: