نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 16:00   #4
rasputin
Senior Member

rasputin's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 4,635 بار در 694 پست
rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)rasputin (سطح 8)
0

و اما نقطه عطف حضور من در سایت و لطف دوستان قدیم و دشمنان جدید ! تاپیک " هالی گریل راسپوتین " بود .
بنده یک نصف شبی تاپیک زدم و ادعا کردم که برای خودم یک هالی گریل پیدا کردم که سود های خیلی زیاد و ضرر های در حد چند اسپرد میدهد و قصد هم ندارم آنرا به کسی یاد بدهم و همه این ها را در همان پست اول تاپیک نوشتم .

حالا ببینید چه
اتفاقی افتاد :

عده ای تبریک گفتند ، عده ای تردید داشتند و عده ای هم این ادعا را مردود دانستند .
بعد یکی از دوستان آمد و دلیل آورد که از این گراف ها و برنامه ها زیاد است و با دلایل خودش به دوستان گفت که چنین چیزی واقعیت ندارد .
من هم چون واقعآ قصد اثبات چیزی را نداشتم به ایشان پاسخی ندادم و همه این ماجرا ها تقریبآ یکماه پیش تمام شد .

هفته پیش که مسابقه تمام شد و من بر حسب اتفاق سوم شدم ، دوباره این تاپیک را بالا آوردند و چند نفری لطف کردند و تبریک گفتند .

بعد نمیدانم چطور شد که یکدفعه لطف دوستان شامل حال ما شد و در کلام آنچنان تاختنتد که تاپیک بنده در سایت وزین سرمایه به یکباره یاد آور استادیوم آزادی شد !
( البته ظاهرآ مدیران محترم به موقع سر رسیدند وگرنه نمیدانم چه الفاظ دیگری ممکن بود استفاده شود )

به هر حال این نوع برخورد ( درست یا غلط ) حکایت از یک عصبانیت بسیار زیاد میکند .

ولی چیزی را که نمتوانم درک کنم دلیل این عصبانیت است !

در پست اول ( اگر دوستان میخواندند ) صراحتآ گفته بودم که چنین ادعایی دارم و استثنآ در این تاپیک نه قصد قانع کردن کسی را دارم نه قصد یاد دادن چیزی را ! همیـــن !

مگر چیزی از کسی گرفتم ؟

مگر تبلیغ فروش سیستم یا برگزاری کلاس کردم ؟

مگر تاپیک زدم که مدیریت سرمایه می پذیرم ؟!!

طلبکار چه چیزی از من هستید ؟؟؟

.....

مگه نمیگید دروغه ؟ مگه نمیگید وجود نداره ؟ مگه نمیگید من دچار توهم شدم ؟ ....

پس چرا وقتی پست میزدم ، خودتون جزو اولین بازدید کننده ها بودید ؟؟

پس اصلآ تو اون تاپیکی که اصل مطلبش رو قبول ندارید ، چیکار میکنید ؟؟

• اشتباه نکنید ؛ اگر من با بحث آسترولوژی مخالفت کردم به این دلیل بود که آموزش داده میشد و ممکن بود خیلی ها رو دچار مشکل کنه ( کما اینکه کرد )

ولی وقتی من صرفآ به قول خودتون یک ادعای خشک و خالی کردم و در رفتم این چه ضرری به کی میرسونه که اینطور مدعی شدید ؟؟

حالا من کاری به هیچی ندارم !
ولی این وسط یک موضوعی خیلی جالبه

کسی باورش میشه که همه این حرف ها رو یک نفر گفته باشه

( عینآ نقل قول کردم ها ! )

اول به این هندوانه ها توجه کنید :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ؟؟؟؟i نمايش نوشته ها

از این تاپیک ارزشمند که به قول یکی از بزرگان این سایت پاسخ سوال یک میلیون دلاری را داد.چه موقع بازار رنج است و چه موقع روند دارد؟ اگر این تاپیک توانسته باشد دست کم تا حدودی _همانطور که راسپوتین می گوید _ پاسخ این سوال را داده باشد بهترین تاپیک این سایت است چرا که راسپوتین در اواسط کار از دوستان می خواهد روششان را بگویند که اگر در بازار رنج جواب می دهد و در بازار روند دار مشکل دارد عیب را برطرف نماید وبلعکس.

..

نقل قول:

این تاپیک ارزشش را دارد که همیشه در صدر باشد و بدرخشد دست کم اینست که به جنگ سنت ها رفته است.

..

نقل قول:

پاسخ تمام این سوالات را راسپوتین می تواند بدهد او ماههای زیادی اوقات خویش را با این سیستم گذرانده سیستمی که اگر به موفقیت رسیده باشد راز طلایی تریدرهای ایرانی خواهد بود.

..
و حالا اندکی بعد از به ثمر رسیدن " راز طلایی تریدر های ایرانی " به قول ایشان !

نقل قول:
مثل بازی با کلاماتی که جناب راسپوتین انجام دادند
.
.
می توانست بگوید کمکم کنید می توانست در یک تاپیک درخواست همکاری از بچه ها کند
مثل مثل مثل........................

..

نقل قول:

من در مورد نه این تاپیک بل سایر تاپیک های ایشان نقد دارم تا خیلی از ناگفته ها گفته شود

..

نقل قول:

جناب راسپوتین با اینکه از دیروز چند بار به سایت آمدند از پاسخ دادن مثل همیشه طفره رفتند......این را هم می گذاریم به پای تمام دروغ های عالم........قصد من اما کوبیدن بر طبل صداقت است

..

من از این کاربر فقط یک سوال دارم

شما دقیقآ چند نفرید ؟!!

....

بعدش هم هنوز درک نمیکنم علت این همه عصبانیت چیست ؟

این که یک نفر ادعای موفقیت کرده ( که تازه به قول شما توهم است ) اینقدر برای شما دردناک است ؟؟؟

اگر به شما بگویم که همان هالی گریل توهمی را الآن به سطحی ارتقا دادم که میتواند حتی در تایم m1 هر جفت ارزی ، همه نوساناتی را که از اسپرد بزرگتر باشد ا شکار کند ، آنوقت چقدر عصبانی میشوید ؟؟؟

البته بجز شما که عصبانی میشوید ، خیلی از دوستان هم به جملات بالا میخندند و حق هم دارند چون خودم هم حسابی خندیدم .

ولی متآسفانه واقعیت دارد و به لطف خدا توانستم به هالی گریلی با مشخصات بالا هم دست پیدا کنم .

روشی که اکثر نوساناتی که فقط از اسپرد بزرگتر باشد را در تایم یک دقیقه شکار کند !!

( البته گاهی ضرر های کوچکی به اندازه چند اسپرد میدهد )

اما برای آن دسته از دوستانی که واقعآ میخواهند بدانند هدف من از طرح این ادعا ها چیست عرض میکنم :

من هم مثل خیلی از شما ، همیشه مدت زیادی را صرف یافتن بهترین روش برای خودم میکردم و هیچ وقت هم قانع نمیشدم .
اما چند بار حسابی خسته شدم و شک کردم که آیا مثلآ سیستم مکانیکالی که در دراز مدت سود ده باشد اصلآ وجود دارد یا نه ؟
خیلی دوست داشتم بدانم کسی قبلآ چنین کاری کرده یا نه ؟ ( فقط برای اینکه به ادامه راهم امیدوار بشوم )
یک بار در یکی از تاپیک ها این سوال را از آلبرتینی عزیز( که عده ای موفق به فراری دادن او هم شدند ) پرسیدم .
که در یک سطر کوتاه گفت " بله چنین سیستمی را من قبلآ درست کردم و مشابهش رو هم دست دیگران دیدم "
باور کنید از شنیدن این موضوع خیلی خوشحال شدم و حتی دیگه درباره نوع سیستمش هیچ سوالی نکردم .
چون تمام هدفم این بود که خودم بهش برسم .

و حالا وظیفه خودم دیدم که به اونهایی که سعی کردیم با هم یک مسیری رو طی کنیم بگم که من به اون چیزی که تو ذهنم بود رسیدم . اگر تلاش کنید میرسید .

و در آخر ضمن تشکر از همه مدیران سایت ، از مدیران ارشد جناب رضا و جناب محسن یک تقاضا دارم که امیدوارم روی این برادر کوچکشون رو زمین نندازند

راستش با موضوعات پیش آمده و مطالب اخیری که عرض کردم ، قطعآ این شائبه پیش خواهد آمد که من قصد تبلیغ فروش روش یا اکسپرت یا چیز هایی از این قبیل را دارم ( کما اینکه قبلآ هم گفته شده )

ضمن اینکه اعلام میکنم نه تا الآن و نه بعد از این به هیچ وجه چنین قصدی نداشته و ندارم و نه در پیام عمومی ، نه خصوصی ، نه ایمیل ، نه چت ... به هیچ وجه چنین اعلامی نکرده ام
( البته زیاد بودند افرادی که طی پیام خصوصی درخواست هایی را مطرح میکردند ولی برای اینکه شائبه ای پی نیاید حتی پاسخ این دوستان را هم ندادم )

خواهشی که از مدیران محترم دارم این است که با توجه به دسترسیشان به سوابق پیغام ها و مطالب ، صحت و سقم عرایضم را بررسی کنند و حرف های بنده در این مورد را در همینجا ( ترجیحآ بعد از همین پست ) یا تایید کنند یا تکذیب .

ضمن اینکه هر کدام از دوستانی که به نحوی از انحا تبلیغی از طرف من مشاهده کرده اند ؛ لطفآ همینجا اعلام کنند و بنده را دروغگو خطاب کنند
.

دوستان خوبی که در این سایت پیدا کردم که به آشنایی با آنها افتخار میکنم

مرکوری ، امیربابک ، بهزاد اقبالی ، کورش عزیز ، آلبرتینی ؛ مانی مرادی ، محمد هورزاد و خیلی های دیگری که مرا به خاطر نبردن نامشان خواهند بخشید

زیاده عرضی نیست

ارادتمند

برادر کوچک شما – سید مصطفی امام

خدا نگهدار
rasputin آفلاين است