نمايش پست تنها
قديمي November 28th, 2008, 15:55   #18
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

در مورد پیشنهاد 10 معامله یا X ساعت باز بودن مجموع معاملات موافقم ولی باز اگر قانون 30% سود پا برجا باشد مشکل حل نمیشود.
در لزوم آموختن مدیریت سرمایه شکی وجود ندارد ولی عرض بنده این است که مسابقات فارکس بصورت دمو جای مناسبی برای آن نیست چون هرچقدر نیز که تلاش کنیم و قوانین را پیچیده تر کنیم باز در پایان این مسابقات همانگونه که عرض کردم کسانی برنده میشوند که مدیریت سرمایه را رعایت نکرده اند و از فاکتور شانس نیز بهره برده اند.آیا در دوره گذشته با محدود کردن قوانین به این هدف رسیدیم؟ اگر بر سر اصول اولیه مدیریت سرمایه اتفاق نظر داشته باشیم همه میدانیم که با رعایت مدیریت سرمایه نمیتوان یک حساب را در مدت کوتاهی چند برابر کرد.در صورتی که هیچگاه در مسابقات فارکس به برنده ای بر نمیخوریم که با سودی که در قوانین مدیریت سرمایه بگنجد برنده مسابقه شده باشد.ولی اعتقاد دارم در این زمینه میتوانیم از نظرات جناب سهام دار جزء نیز بهره ببریم.
میدانم که فقط هدف نسبی مد نظر است ولی به آنطرف قضیه نیز نگاهی بیندازیم و آن اینکه این قوانین محدودیتهایی را برای روشهای مختلف معامله ایجاد میکنند و در کل اعتقاد دارم هرچقدر نیز که قوانین را پیچیده کنیم نمیتوانیم جلوی عدم رعایت مدیریت سرمایه در مسابقات فارکس را بگیریم.
در مورد اهداف بروکرها نیز اعتقاد دارم یکی ازاهداف بروکرها هدایت افراد به سمت گونه ای از معامله است که حداکثر سود را برای بروکر داشته باشد یعنی تعداد معاملات زیاد که در عین تعداد بالا به اندازه کافی زمان بین باز شدن و بسته شدن آنها وجود داشته باشد و به سمت اسکالپ نرود.هدف دیگر دادن دیدی بسیار جذاب از فارکس به افراد تازه کار است که با دیدن چند برابر شدن حساب افراد طی زمانی کوتاه تبلیغی بسیار خوب برای جذب شدن افراد بیشتر به این کار است.ولی این امری کاملا طبیعی است که هر شرکتی در بیزینس خود به سود بیشتر بیندیشد و اگر جز این باشد محکوم به فناست و بروکرها نیز از این قاعده مستثنا نیستند و این حق طبیعی آنهاست.
این صحبتها برای بروکرهای معتبر و بروکرهایی است که اصول بازی را رعایت میکنند وگرنه در مورد اهداف بعضی از بروکرهای معلوم الحال که دیگر بماند...

آخرین ويرايش توسط Kourosh007 در November 28th, 2008 و ساعت 15:58
Kourosh007 آفلاين است
تشکر کننده از Kourosh007: