موضوع: ADSL مخابرات
نمايش پست تنها
قديمي March 5th, 2010, 19:16   #67
JOURNALIST
Senior Member

JOURNALIST's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 1,413 بار در 291 پست
JOURNALIST (سطح 2)JOURNALIST (سطح 2)JOURNALIST (سطح 2)JOURNALIST (سطح 2)JOURNALIST (سطح 2)JOURNALIST (سطح 2)JOURNALIST (سطح 2)JOURNALIST (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aras194 نمايش نوشته ها
سلام،
تقریبا یه 10 روزی هست که از این سرویس دارم استفاده میکنم (البته چون خطوط منطقمون فیبر نوری هست، تنها انتخابم هست)
یک مودم داخلی (indoor) چینی اجباری به شکل یک سطل آشغال کوچولو گرفتم و در حال حاضر سرویس 128 با محدودیت 3 گیگا بایت در ماه دارم که سرعتش دانلود به هیچ وجه از 15-16 بیشتر نمیشه (البته خیلی هم پایین نمیاد)
قطعی زیادی نداره که البته با توجه به تازه بودن خدماتش خیلی بد نیست. مودمش رو هم میتونید با خودتون ببرید هرجای دیگه ای که آنتن میده و ازش استفاده کنید (البته فقط مودم داخلی رو)
فکر میکنم مخصوصا در سرعت های بالا خیلی به آنتن دهی منطقه بستگی داشته باشه (این رو باید با خودشون چک کنید)
در مجموع برای من که از دایال آپ استفاده میکردم به صرفه هست اما به پای ADSL قبلی که داشتم نمیرسه.

اگر سوال دیگه ای داشتید، در خدمتم.

با درود فراوان
سلام

آقا خیلی خیلی ممنون یه سوال که دارم اینه که اگه اون سطل رو دستم بگیرم هرجای شهر میتونم به اینترنت وصل بشم؟ آیا به موبایلهای دارای وای فای قابل استفاده هست؟