نمايش پست تنها
قديمي January 17th, 2008, 22:42   #36
xeroF
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

سلام
چند کلمه هم از من که کمترين و کوچکترين عضو سايت سرمايه هستم
آگهي توي سايت سرمايه پولي بشه
به کساني که تعداد مشخصي پست مفيد دارن به تناسب تخفيف داده بشه
اگر کسي مي خواد راجع به چند تا موضوع تبليغ کنه براي هر مورد بايد جداگانه پول پرداخت کنه
هر کس راجع به يک موضوع مشخص مجاز باشه فقط و فقط و فقط و فقط يک پست بزنه هیچکس نباید جواب پستهای تبلیغاتی رو بده
اگر مسئله طوري هست که نياز به گفتگو و سوال و جواب داره آگهي دهنده يک فورام شخصي يا چت روم راه اندازي کنه
الان فورام هاي رايگان هم زياد پيدا ميشن که با يک سرچ کوچولو با گوگل ميشه بين اونها انتخاب کرد
بعد توي همون پست تبليغاتي آدرس فورام خودشو هم بذاره
ديگران هم حالا اگه مي خوان سوال و جواب کنن جر و بحث کنن دعوا کنن يکي به دو کنن خلاصه هر کاري دارن تشريف ببرن در فورام صاحب آگهي اين کارها رو ادامه بدن
البته خوبه برای اینکه رسالت اطلاع رسانی و روشنگری سایت سرمایه حفظ بشه تاپیک هایی مثلا در مورد فروشندگان ایگولد و وب مانی ایجاد بشه که اعضا نظرشون رو در باره عملکرد این افراد بنویسن یا به صورت رای گیری. شاید همین موضوع باعث حاشیه و حب و بغض هایی هم بشه. به هر حال یک پیشنهاد هست
فضاي سايت سرمايه هم آرام و بي حاشيه باقي بمونه و به کارها و اهداف آموزشي خودش برسه
ببخشيد که فضولي کردم
xeroF آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از xeroF: