نمايش پست تنها
قديمي September 15th, 2013, 13:00   #13
dat_iran
Senior Member

dat_iran's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: F.K
تشکر از ايشان: 3,934 بار در 946 پست
dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
واقعاً چند درصد فکر می کنید سایت سرمایه در پیشرفت و یا عدم پیشرفت شما موثر بود؟

بد نیست یه باز نگری انجام بدید، عملکرد این سایت رو تریدهاتون بررسی کنید.

بعنوان مثال، وقتی همه جا بطور مکرر گفته می شه که ضرر جزوی از این بازار هست، همه ضرر می کنند، وقتی شما ضرر می کنید و دنبال دلیل ضررهاتون می گردید، و دائماً در پست ها و تاپیک های مختلف می خونید که ضرر یک چیز کاملاً عادی هست، بنظر شما این خوبه؟ خیلی طبیعی داریم یک پدیده غلط و زشت رو با تکرار که همه انجام می دن بصورت یک عمل طبیعی در می آوریم.

خیلی مواقع خود من ضرر کردم ولی وقتی همه جا می خونی طبیعی هست، فکر می کنی خوب یه چیز عادیه، پس اشکالی نداره.

الان یک مدت هست که این سایت تعطیله و این جور مطالب رو نمی خونم ضررهام خیلی کمتر شده، چون افرادی نیستند که زشت ها رو بصورت یک عمل عادی نشون بدن.

نظر شما چیه؟ آیا این درست هست که افراد بدون تجربه کافی در مورد همه چیز نظر بدن؟ آیا این خوبه که بجای رفتن به کلاس و دانشگاه و دنبال منابع و استاد معتبر باشیم اینجا به خوندن مطالب افرادی که معلوم نیست کی هستند و چه تجربیاتی دارند اکتفا کنیم؟

یه مدت تو این سایت بودیم و نتیجه اش رو دیدیدم حالا یه مدت که این سایت تعطیله، ارزیابی خودتون رو از تریدهایی که بعد از تعطیل شدن انجام دادید بگید، یا اگر گزارشی از تریدهای خودتون قبل و بعد از تعطیل شدن دارید قرار بدید.

لطفاً بدون دلیل مطلب ننویسید.
بستگی داره به دیدگاه
تمامی اموخته هام از سایتهای مثل قیمتها-اف ایکس پارس و سرمایه بوده
من هنوز هم به پشتوانه این ساتها تو این بازار فعالم
راستی حالت چطوره از دیدت و پستت خیلی خوشحال شدم