نمايش پست تنها
قديمي September 23rd, 2008, 03:23   #54
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
ایا شما راه حلی برای این موضوع در نظر دارید یا اینکه با پیدا کردن هر واگرایی باید اونو در چارت کندل استیک داوجونز هم چک کنیم بدین صورت که بنده انجام دادم..
سلام

جناب کلاید از توجه و دقت نظر شما سپاسگذارم .

بله این اشکال با توجه به محدودیتی که در متاتریدر داریم ، وجود دارد و اگر بخواهیم چارت را زیاد شلوغ نکنیم ، مجبوریم با آن کنار بیاییم .

بنده خودم دقیقاً همین کاری را می کنم که شما فرمودید . چون این تحلیل در تایم فریم های بلند مدت انجام می شود و بالطبع پریود بروز رسانی آن نیز طولانی مدت است ، کار سختی نیست که هر دو چارت همزمان کنترل شود مخصوصاً اینکه شخصاً ترجیح می دهم تا حد امکان چارت تحلیل و معامله خلوت باشد .

کار دیگه ای که می توانید انجام دهید اینست که از اندیکاتور زیر استفاده کنید . این اندیکاتور مشابه همان قبلی است با این تفاوت که مزاحم آقا رضا (Reza) شدم تا تغییراتی جزئی در آن اعمال کنند . در این اندیکاتور علاوه بر خط Close دو خط دیگر هم وجود دارد که از اتصال High و Low کندل ها ایجاد شده .

symbol line indicator(Reza).mq4

موفق باشید
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Mohsen: