نمايش پست تنها
قديمي January 11th, 2007, 20:17   #10
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
Exclamation

0

سلام

دوستان محترمی که شرایط بلوک کردن آیدی کسانی مثل من که چند پست خارج از قوانین سایت زدن را مطرح میکنند و همچنین کسانی که رعایت قوانین سایت را مطرح میکنند و پیشنهادات دیگر مثل بلوکه کردن آی پی و این حرفا را میدهند، یک سوالی دارم از خدمتتون:

عنوان میکنید که باید به قوانین مطرح شده احترام گذاشت و آنها را رعایت کرد، آیا این قانون را نیز خوانده اید؟؟؟؟

نقل قول:
14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند روی دکمه که برای همین منظور زیر تمام نوشته ها وجود دارد (این نوشته نامناسب را به مدیران گزارش کنید) استفاده کنند.
آیا با دیدن پستی که مخالف قوانین سایت هست، گزینه مربوطه را میزنید و موضوع رو به اطلاع مدیریت سایت میرسانید ؟؟!!

من به شخصه بار های بار از این گزینه استفاده کردم ، مدیران سایت میتوانند بر این گفته بنده صحه بگذارند، و ایشان هم به سرعت پست های نامناسب را ادیت کرده اند.

بنده به شخصه از تمامی دوستان و مدیریت سایت به خاطر چند پست نامناسبی که زدم معذرت خواهی میکنم
و از باقی دوستان هم این تقاضا را دارم که ضمن خواندن دقیق موارد ذکر شده در مرامنامه، از این به بعد تمام موارد ذکر شده را رعایت کنیم.

از مدیریت سایت هم تقاضا دارم که ضمن باز کردن تالار قفل شده، تمامی پست های نامناسب را پاک کرده و در صورت لزوم به عنوان مجازات تعیین شده، آیدی افراد متخلف به مدت 3 روز لاک شود ( به مانند لاک کردن یکی از اعضا در چند ماه گذشته ).

در ضمن از دوستان هم تقاضا دارم که نوشته های نامناسبی که باعث بسته شدن آن تالار شد را به مدیریت گزارش دهند، بنده دیروز چند تا از پست های خودم رو گزارش کردم.

پیشنهادی هم دارم آن اینکه به نسبت گزارش های نامناسبی که از یک آیدی میشود، برای آن آیدی جریمه در نظر گرفته شود،

مثلاً 5 گزارش نامناسب از یک آیدی، اخطاری کتبی از طرف مدیریت به آن شخص.
10 گزارش نامناسب از یک آیدی، 3 روز لاک شدن
15 گزارش، یک هفته لاک شدن آیدی

و بعد جریمه های بالاتر که من چیزی به ذهنم نمیرسه

ممنون
موفق و پیروز باشید
ارادتمند همگی دوستان

پ.ن: دوستان خواهشاً به تاپیک جوک و عکس های جالب و کلاً اینگونه تاپیک هایی که کمی باعث کم شدن فشار و استرس حاصل از این کار میشود ، کاری نداشته باشند که اینگونه تاپیک ها خوراک من هست
لطیفه و طنز و کلاً خنده لازمه هر کاری است
از قدیم گفتن:
بخندید تا دنیا بهتون بخنده
Hamed2420 آفلاين است
6 تشکر کننده از Hamed2420: