نمايش پست تنها
قديمي June 22nd, 2011, 12:23   #606
malhaland
Senior Member

malhaland's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 328 بار در 82 پست
malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kamroon نمايش نوشته ها
سلام
دوستان عزیز توجه داشته باشند که مدتی هست بورس سکه (مخصوصا آبان ماه)کاملا معافیایی و باند بازی شده
و چندین شرکت حقوقی دست به یکی کردند و بازار رو بر خلاف روند بازار به سمت دلخواه خود هدایت می کنند.
2 هفته قبل بدون دلیل آبان رو 25000 تومان در عرض یک هفته بالاتر از نرخ واقعی افزایش دادند.
از دیروز هم با اینکه سکه در بازار نقدی فقط 1000 تومان کاهش داشته آبان ماه 20000 تومان افت قیمت رو تحمل کرده.
دوستان عزیز بازار سکه با توجه به فاکتورهای متعدد در حال حاضر غیر قابل تحلیل هست .
نتیجه اینکه من به شخصه فعلا بیخیال بورس آتی شدم و توصیه برادرانه من به دوستان تازه کار ......
دوست عزیز

ممکن است حرف شما درست باشد اما باید توجه داشته باشید که در هر بازاری قواعدی وجود دارد که معامله گر صرف نظر از اینکه بازار در مواقعی اشتباه می کند می تواند تصمیم درست بگیرد.

در همین فروم و در فرومهای دیگر توسط افراد مختلف تذکر داده شد که قیمت آبان ماه حباب است. تا همین یک هفته پیش بین قیمت سکه و قیمت قرارداد آبان 80 هزار تومان اختلاف قیمت وجود داشت که هر شخصی می توانست در مدت 5 ماه سود 17% بدون ریسک از بازار بگیرد. اختلاف قرارداد تیر با آبان ماه به بیش از 60 هزار تومان رسیده بود.

در چنین شرایطی مشخص بود که دیر یا زود این حباب خواهد شکست. مسلما در چنین شرایطی علاوه بر سرمایه گذاران حقیقی سرمایه گذاران حقوقی مثل شرکتهای تامین سرمایه در بازار فعال می شوند و با خرید سکه و فروش قیمت آبان ماه سود تضمینی بدون ریسک کسب می کنند.

شاید برای بنده یا شما کسب بازده 17% در 5 ماه چندان رضایت بخش نباشد اما برای شرکتها بازدهی بسیار بالایی است.

من بر خلاف شما معتقدم که اتفاقا شرایط فعلی برای کسب بازدهی بسیار مناسب است به شرط صبر و تحمل. و معتقدم اگر چند شرکت حقوقی باز هم با هم تبانی کردند تا قیمت را اینگونه بالا ببرند بازهم فرصت مناسبی برای بهره بردن از حباب بازار به وجود خواهد آمد.
malhaland آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از malhaland: