نمايش پست تنها
قديمي September 24th, 2008, 16:33   #19
Aamed
Senior Member

Aamed's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,468 بار در 363 پست
Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aamed
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Paradox نمايش نوشته ها
100 درصد مخالفم!!! دوست عزیز خیلی از دوستان هستند که پوزیشنهای بلند مدت میگیرند نه به این خاطر که هر چه قدر تو ضرر رفت برگرده!!! بلکه شیوه شون ترید بلند مدت هستش و لذا گاها استاپ و تارگتهای بسیار بزرگی نیز دارند.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
صحبتی که میخوام با دوستان در میان بذارم نظر شخصی بنده ست و هر تصمیمی که توسط جمع گرفته بشه بنده هم تابع اون خواهم بود.
من با بستن پوزیشن در 24 ساعت به چند دلیل مخالفم:
دلیل اول اینکه یکی از مهمترین اصول که همانا گسترش سود است زیر پا گذاشته میشود. به صرف اینکه کسی پوزیشن بدون استاپ ضرر ده دارد و ممکن است در دو یا سه روز روند معکوس گردیده و پوزیشن او وارد سود شود (طبق قانون احتمالات به همان میزان ممکن است فرد مورد نظر مارجین کال شود) نباید دیگران را از گسترش پوزیشن سود ده محروم کرد.
دومین ایراد دیگری که بر این کار میشه گرفت ، گرفتار کردن شرکت کنندگان در مسئله اور ترید است. من فکر میکنم چهار پوزیشن با استاپ مشخص در طول چهار هفته خیلی بهتر از هشتاد پوزیشنه (اگر به طور میانگین برای هر روز چهار پوزیشن در نظر بگیریم.) .
ممکن است کسانی باشند که برای شکار یک موقعیت خوب (طبق سیستم معاملاتی شان ) چند روز صبر کنند و بعد از اون چند روز دیگر پوزیشن باز داشته باشند. تکلیف چیست؟

ارادتمند همه دوستان
نظر اصلی بنده بدون دخالت هیچ پارامتری لحاظ کردن بالانس می باشد.
ولی زمانی وجود دارد که معامله ای انجام می دهم به امان خدا رهایش می کنم تا حد سودش دیده شود
یا کال می شوم یا اول!!! نمونه این فرد رو در دورهای قبلی دمو نداشتیم!؟
فردی که میخواهد به سودش اجازه پیشروی دهد این مساله برایش هیچ محدودیتی ایجاد نمی کند، هر روز سر ساعت معینی معامله در سودش را ببندد و معامله جدید باز کند(تنها میزان اسپرد را از دست داده) اما کسی که فول وارد شده آیا میتواند معامله را با ضرر ببندد و دوباره با همان مارجین وارد شود؟
آیا مگر همین شیوه در معاملات آلپاری اجرا نمی شود؟
چون ما اینجا امکان بسته شدن معاملات تمام افراد را توسط بروکر نداریم بنابراین از افراد بخواهیم خودشان این کار را انجام دهند.
3 تشکر کننده از Aamed: