نمايش پست تنها
قديمي January 20th, 2008, 01:22   #44
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

دوستان آیا شده که شما وقتی که آگهی تلویزیون رنگی یا ماشین لباس شویی رو می بینید توی روزنامه یا تلویزیون یا وقتی که از رادیو می شنوید، برید توی اون روزنامه جواب بدید؟ یا برید توی رادیو و تلویزیون اعلام کنید که فلان تن ماهی رو وقتی استفاده می کنید معایب و مضررات خیلی زیادی برای سلامتی داره؟
مطمئناً هیچ یک از افرادی که توی این سایت هستند تا حالا چنین کارهایی رو نکرده اند ، نهایت کاری که ممکنه انجام داده باشند به چند نفر دوست و آشنا و غربیه گفتند که این کالا بده و بدرد نمی خوره دیگه استفاده نکنید، آیا غیر از اینه؟
اصلاً به ما مصرف کنندگان اجازه داده نمی شه که چنین کاری رو انجام بدیم چون مهمترین دلیلش همینه که شما دارید مشاهده می کنید، هرج و مرج شروع می شه و از موضوع اصلی خارج می شیم، اینجا جمع شدیم که در مورد فارکس آموزش ببینم و دانسته ها و تجربیات شخصی رو به دیگران یاد بدیم و از دیگران یادبگیریم. دلیل دیگری که هرکس نمی تواند به رسانه های عمومی برود و نظر شخصی خود را بگوید اینست که ممکن است شخصی که نفعی در کوبیدن و ایراد گرفتن از کالای خاصی دارد برود و از شرایط موجود سوء استفاده کند. هر کس می تواند به وزارت بهداشت، سازمان صنایع، نیروی انتظامی، قوه قضائی و هزار جای دیگه خود شما بهتر از من بلدید برود و اعتراض خود را عنوان کند تا در آنجا بصورت قانونی رسیدگی شود.
توی سایت سرمایه مدیران لطف کرده اند و قسمتی را قرار داده اند تا کسانی که تمایل دارند بصورت رایگان تبلیغات کنند، این دیگه اینهمه بحث نداره یا منِ نوعی راضی می شم می رم و از محصول ارائه شده استفاده می کنم یا اینکه با عقل و شعوری که دارم تشخیص می دم که این کالا و محصول و سیگنال یا هرچیزی که اسمش هست بدرد من نمی خوره و برای من ضرر داره و استفاده نمی کنم، خدا رو شکر این این امکان هم هست که بصورت خصوصی با صاحب تبلیغ ارتباط داشته باشم و سئوالاتم رو بپرسم، اگر هم احساس می کنم که داره کلاه برداری صورت می گیره و کسی قصد سوء استفاده رو داره به مدیران سایت خبر می دم، اگر اونها صلاح بدنند رسیدگی می کنند، اگر هم نه این سایت من و شما که نیست، من میرم و از یه سایت دیگه استفاده می کنم دیگه اینجا نمی یام، شاید هم بی تفاوت با مساله برخورد کنم و از اون موضوع چشم پوشی کنم.
این دیگه این همه بحث و حاشیه نداره، بدون اغراق شاید سایتها خارجی هم به این خوبی این همه اطلاعات رو نداشته باشند (حتی اونها که پولی هستند) چرا چنین مسائل بچه گانه ای رو پیش می آورید که اصلاً موضوع اصلی سایت یعنی آموزش فراموش بشه؟

بنظر من قسمت آگهی ها لازمه، هرکس حتی با یک پست هم بتونه بره و آگهی بده، ولی هرکس نظری داشت پیغام خصوصی بده به صاحب تاپیک، اگر کسی مورد خلافی رو مشاهده کرد به مدیران سایت اطلاع بده تا اونها تصمیم بگیرند و دست آخر هم هرکس از هرچیزی ناراضیه و احساس می کنه داره سرش کلاه می ره اصلاً اون تاپیک رو نخونه به دوستاش هم بصورت خصوصی اعلام کنه تا اونها هم نخونند، تا اینهمه حاشیه پیش نیاد.

با تشکر
البرز

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در January 20th, 2008 و ساعت 01:27
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از lastnight19: