نمايش پست تنها
قديمي January 18th, 2008, 13:03   #39
Alijaan
کاربر فعال سیستمها و روشهای معامله

Alijaan's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2005
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 2,489 بار در 710 پست
Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)Alijaan (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alijaan
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله dat_iran نمايش نوشته ها
نکته دوم:
شاید از خوش شانی من بود که جزو نفرات اول و دومی بودم که تو تاپیک مدیریت سرمایه اعلام کردم نظر خود علیجان مهمه وازش دفاع کردم (بگذریم که علیجان هیچ احتیاجی به دفاع من نداره و نخواهد داشت)
و لی پاک کردن پست ها اونم تو تالار اگهی مجانی سایت سرمایه یه نوع عدم اطلاع رسانی درست هست
(اصلا منظورم علیجان نیست) یادمه یکی از دوستان در مورد هیستوری خواستن یه جواب جالب داد
ترید مخالف رو دو حساب متفاوت اون وقت یکیش تو سود ه و یکیش تو ضرر و میتونه با همون یه هیستوری کلی فریب عمومی ایجاد کنه
سلام دات ایران عزیز ...

به نظر من اطلاع رسانی خیلی خوبه .
همین الان هم سایتهایی هستند که میتونیم نظراتمون رو حتی درباره سایر سایتها بنویسیم و افراد از همه جای دنیا میرن و نظراتی رو که مشتریان یا کاربران سایتها نوشتن رو میخونن .
و وقتی میخوان از سرویسهای اون سایتها استفاده کنن با چشم باز این کار رو میکنن .

من هم معتقدم اگر جلوی اطلاع رسانی گرفته بشه ارزش فروم تخصصی پایین میاد .

مثلا اگر کسی سرویس یا نرم افزار یا ... رو برای فروش عرضه میکنه ، اگر افراد با تجربه نظراتشون رو درباره اون بگن ، تازه واردتر ها با چشم بازتر برخورد میکنن و براحتی تو چاله نمیوفتن .

اما چه کسانی صلاحیت این رو دارن که مثلا درباره اکسپرتی که یک نفر برای فروش گذاشته یا سرویسی که برای عموم داره عرضه میکنه نظر بدن ؟
قطعا تمام افرادی که با علاقه خیلی زیاد بدلیل داشتن وقت آزاد خودشون رو تو تمام بحث ها وارد میکنن و بسرعت شروع به دادن نظرات کارشناسی میکنن صلاحیت این رو ندارن .(البته منظورم اصلا جنابعالی نیستید)
ولی متاسفانه تو تمام امور مملکت ما جا افتاده که افراد خودشون رو صاحب صلاحیت برای نظر دادن در تمام امور میدونن .
روحانی میره درباره اقتصاد نظر میده .
پزشک میره خواننده میشه .
و .....

متاسفانه بسیاری از افراد خودشون ذینفع هستند (ارایه کننده خدماتی مثل آی بی یا فروش سیگنال و اکسپرت و مدیریت سرمایه و ....) و در چنین شرایطی از فرصت بدست آمده نهایت استفاده رو برای کوبیدن طرف مقابل میکنن .
. . .
به نظر من اگر یک هیاتی از چند نفر افراد با تجربه و قدیمی و شناخته شده سایت تشکیل بشه که در شرایطی مشابه شرایط فعلی بتونه بصورت کارشناسی با مساله برخورد کنه .
خیلی از مسائلی که الان پیش اومده ، دیگه پیش نمیاد و یک موضوع اینقدر بزرگ و مهم نمیشه که کل سایت رو تحت تاثر بذاره .
و خیلی از افراد هم که تازه دو روزه تو فروم اومدن و حتی تا دیروز زیر علامت سوال بقیه بودن ، برای معروف شدن نقش سوپر من رو بازی نمیکنن .
یا اینکه فرصت طلبان از فرصت بدست اومده برای ماهی گرفتن از آب گل آلود یا تسویه حسابهای شخصی و قدیمی استفاده نمیکنن .

ارادتمند شما

پ ن :
این آخرین کامنتی بود که درباره این موضوع تو سایت نوشتم .
از این به بعد هم دیگر هیچ چیز نخواهم گفت و به نظرم حرفهای گفتی به اندازه کافی گفته شده .
خداوند ناظر بر اعمال همه ماست و خودش در جریان تمام امور هست .

آخرین ويرايش توسط Alijaan در January 18th, 2008 و ساعت 13:10
Alijaan آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Alijaan: