نمايش پست تنها
قديمي November 11th, 2010, 20:58   #220
goldtrader24
Senior Member

goldtrader24's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2010
تشکر از ايشان: 789 بار در 99 پست
goldtrader24 (سطح 1)goldtrader24 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به goldtrader24
0

سلام به دوستان عزیز
مدتی هست که این تاپیک را دنبال می کنم و امروز آی دی ثبت نام کردم تا من هم اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگزارم و از تجربیات و معلومات شما استفاده کنم. اینطور که من متوجه شدم معامله گر طلا در این انجمن زیاد نیستند و اگر هم هستند هنوز تاپیکی فعال شکل نگرفته تا بقیه بیشتر فعالیت ها و اطلاعات خودشان را به اشتراک بگزارند . من بعضی از مطالب و مقاله ها را که در روز می خوانم را چکیده ترجمه میکنم و در اختیار شما قرار می دهم تا با هم صحبتی داشته باشیم و از نظریات هم استفاده کنیم .

توجه معامله گران طلا بر روی نشست G20
اجلاس گروه G20 در سئول برگزار خواهد شد و همه با احتیاط در حال بررسی نتیجه این جلسه هستند تا ببینند آیا سیگنال روشنی از وضعیت اقتصاد جهانی خواهند گرفت یا نه . حتی قبل از اینکه نشست آغاز شود بخاطر نگرانی هایی که از کشورهای اروپایی وجود دارد در این وضعیت بحران اقتصادی گریبانگیر طلا شد و در چند دقیقه طلا به سمت پایین پرتاب شد . این خودش یک نشانه محکمی است که بازار به وضعیت کشورهای اروپایی زیاد خوش بین نیست و اگر نتیجه این جلسه محکم و قانع کننده نباشد این کشورهای اروپایی همچنان در همان وضعیت خواهند ماند و نگرانی ها ادامه خواهد داشت .
هر گاه بازار در چنین وضعیت های نگرانی یا بحران اقتصادی قرار می گیرد معامله گران ترجیح می دهند طلا بخرند چون دارایی ایمن است و قیمت طلا افزایش می یابد . همانطور که در چند ماه گذشته دیدید که طلا توانست به 1400 دلار هم برسد
در همین بین دویچه بانک آلمان در یک گزارش گفته است که در ماه های آینده قیمت طلا افزایش خواهد یافت و دلار ارزانتر خواهد شد .

نتیجه :
با خواندن این تحلیل و چند تحلیل دیگر که خواندم فکر می کنم اگر نتیجه این جلسه آنقدر مهم نباشد و یا نتواند نگرانی ها را کمتر کند بار دیگر قیمت طلا افزایش خواهد یافت و به قول یکی از تحلیلگران معتبر طلا تا قبل از سال جدید می تواند 1500 را ببیند .
goldtrader24 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از goldtrader24: