نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2006, 23:50   #11
chaos_of_death
Senior Member

chaos_of_death's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: در هپروت
تشکر از ايشان: 2,035 بار در 1,207 پست
chaos_of_death (سطح 1)chaos_of_death (سطح 1)chaos_of_death (سطح 1)chaos_of_death (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به chaos_of_death
0

آقا سلام

الهی بگم خدا این مخابرات ما رو چی کار نکنه.
همچین تو سایتاشون و اینور و اونور میان تبلیغ میکنن که آی ما High tech شدیم و فیبر نوری داریم و تلفن سلولی راه انداختیم و ..... که آدم فکر میکنه به زودی صفر سوم رو هم باز میکنن برای خطوط تلفن بین سیاره ای که مثلا بیای شماره تلفن 18-54-32-487-214-0005 رو بگیری که با شوهر خواهرت توی سیاره مشتری اونم توی منطقه طوفان قرمز توی پاسداران سیاره مشتری کوچه ژوراستان 118 ام پلاک D784M3211FHQ صحبت کنی.

نه بابا این خبرا هم نیست
ما تو شرکتمون Leased Line داشتیم با ترافیک 1 به 12 ( یعنی 12 User ازش به طور همزمان استفاده میکردن ) که سرعت Send و Recieve ش هم 256/128 بود. تو بدترین ساعت Direct بهت 7 کیلو بیت سرعت میداد که میتونستی با خیال راحت از Connection ات مطمئن باشی.
ماهی 230 هزار تومن هم میگرفتند و همین.

اومدن خبر مرگشون صرفه جویی کنن رفتن یه ADSL گرفتن 512/256 با ترافیک 1 به 8 که سرعتش دوبل اونه ولی خاک بر سر یه بند قطع میشه و اصلا دریافت و ارسالش کار نمیکنه.
یعنی این بدبخت متا تریدر که قد گوجه سبز هم ترافیک نداره هم نمیتونه وصل بشه. اونم با پورت به اون خلوتی 444 که هر ننه قمری ازش میتونه سیگنال رد و بدل کنه.
اینا بماند.

زنگ زدم به شرکت کوفت ( اسمشو نمیارم که شر نشه ) میگم آقا من میخوام ADSL بگیرم میگن بفرمایید خواهش میکنیم قیمت فرستادند. زینگ زدم به پشتیبانی میگم آقا من با هزینه مشکل ندارم ولی کار من فارکسه سرعت Direct میخوام حداقل هم 3 کیلو بود هم خوبه میگه ( کارشناس شرکت بعد از کلی نگه داشتن من پشت خط ) قربان مسئولین ما میگن در ماه حداقل 20 ساعت قطعی داریم.

زرررررررررررررررررت

حالا باز بگین خوبه
من که میترسم بگیرم