نمايش پست تنها
قديمي June 28th, 2010, 08:18   #16
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
3

سلام و عرض تشکر از مدیر سایت که همچنان در جهت بهبود وضعیت سایت زحمت میکشند .

در کل طرح خوبیست و مطمئنن پس از یک دوره آزمایش و برطرف شدن نقیصه ها بهتر هم خواهد شد . ولی واقعا مشکل چند کاربری و یک نفر با چند آی دی - سایت رو شدیدن داره آزار میده که اگه این مشل حل بشه خودش کلی از مشکلات رو حل میکنه .

به نظر من هم 50 پست کم هست - چون عموما حاشیه ها توسط افراد تازه کار (شاید هم کهنه کار با آی دی تازه) بوجود میاد . حاشیه سازها هم که هر کدوم 5 تا آی دی با 50 تا پست دارند و میتونن با دادن امتیاز منفی و حذف یک پست خوب نیز جنجال درست کنند .

به کسی بر نخوره اما من نسبت به بعضی از کاربران قدیمی سایت که فقط خواننده هستند و کم پست میزنن اصلا حس خوبی ندارم - هر چند پست زیاد دادن نیز (مثل خودم) خوب نیست اما پست نزدن و فقط استفاده کردن نیز جالب نیست - بنابراین کسی که 200 یا 300 تا پست داره تازه میشه گفت یه حق و حقوق هایی توی سایت داره - البته درست تر اون تعداد پست با توجه به مدت عضویتش هست - شاید گزینه تعداد تشکر (که جناب naranj اشاره کردند) گزینه بهتری باشه .

ضمن اینکه یه قضیه روانی هم توی سایت وجود داره که من این رو در مورد تشکر ها کاملا حس کردم - اگه یه پستی 3 امتیاز منفی بگیره قطعا چهارمی و پنجمی رو هم میگیره و این در حالی هست که 90% مواقع نفر چهارم و پنجم اصلا درست پست رو نخوندن و فقط همرنگ جماعت شدن - دیدن یه پست 3 تا منفی داره ، گفتن پس حتما بد هست - بذار ما هم یه منفی بدیم .
مثال عینی این قضیه اینه که اگه یه پستی تشکرش از 20 رد بشه راحت 15 تا دیگه هم میگیره و اون 15 تا اصلا پست رو نخوندن - فقط چون دیدن پست پر تشکری هست گفتن ما هم یکی بزنیم که از قافله عقب نیوفتیم - حتما پست خوبیه دیگه که این همه تشکر داره !! نمونه بدم ؟ اولین پست در هر تاپیک ! دقت کنین .

بعد یه مشکل دیگه : مثلا من الان میگم پیشنهاد جناب naranj در پست 13 پیشنهاد خوبی است - بعد این پست 5 تا منفی میگیره و حذف میشه - اگه پست 14 به جای اون بره و شماره اون بشه 13 بعدا کلی مشکل درست میشه . چون پست 14 اصلا پیشنهادی توش نیست یا اگه هست اصلا خوب نیست (البته این یه مثال هست - جناب آلبرتینی مخلصیم - عفو فرمایید)
لطفا مشکل این شماره پست رو هم حل کنید که بعدا توی نام بردن ها و لینک دادن ها مشکلی پیش نیاد .

ببخشید خیلی حرف زدم - اول صبح بود انرژی زیاد داشتم - انشاا... فرهنگ درست امتیاز دادن توی سایت به خوبی پیاده بشه . ممنون

آخرین ويرايش توسط محمد هورزاد در June 28th, 2010 و ساعت 08:22
محمد هورزاد آفلاين است
11 تشکر کننده از محمد هورزاد: