نمايش پست تنها
قديمي August 24th, 2008, 21:09   #683
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
یک پیشنهاد:
تعیین یک گروه راهنما از کاربران دائم الحضور جهت توجیه کاربران تازه وارد مثل همیاران پلیس تشکیل بشه تا شاهد برخی بی نظمی ها نباشیم. به این دلیل میگم گروه که در هر لحظه کسی باشه جواب سوال دوستان رو بده. البته باید اون دوستان تازه وارد هم دقیقاً در بدو عضویت به قسمت مربوطه ارجاع شده تا با نشانی محل موردنظر آشنا بشن و هر وقت احتیاج به راهنمایی داشتن راه رو بلد باشن.
هرچند نقشه راه ، قوانین سایت و تاپیکهای مبتدیان وجود داره اما ارتباط زنده با راهنما یه چیز دیگه است ، مگه نه؟!
با تشکر
با دیدن پستهای تکراری یکی از دوستان در تاپیک مربوط به اکسپزتها با اون صداهای عجیب غریبی که از خودش درآورد تا به تعداد 30 پست برسه و بتونه تاپیک جدید بزنه هم ضرورت این پیشنهاد رو دوباره حس کردم و هم کلی خندیدم.
چون حتما این پستها حذف میشه من متن اون رو برای آرشیو اینجا میذارم:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ؟؟؟؟؟؟؟؟ نمايش نوشته ها
پست اول) مجبورم چند پست الکی بزنم تا بتونم یک تاپیک باز کنم .وقتی باز کردم میفهمید ارزششو داشته اینکارو بکنم به نفع همه تمام خواهد شد.پس تحمل کنید و صداتون در نیاد.

پست دوم) خوب بعدیش رو بزنم تا 10 تا بشن و پستام بشن 30 تا در کل.

پست سوم) از مدیر سایت پوزش مجبورم.

پست چهارم) تازه شد 27 تا.

پست پنجم) نه شده 24 تا.

پست ششم) خلاصه اینم بعدیش

پست هفتم) خوب تحمل کنید درد نداره

پست هشتم) بعدا میبینید ارزششو داشته

پست نهم) دوتا مونده

پست دهم) اینم آخریش

پست یازدهم) یکی هم اضافه مه سایت گیر نده

پست دوازدهم) پس چرا اجازه نمیده نکنه این سایت از دستش آب نمیچکه من باید یک تاپیک برای خودم باز کنم که به نفع همه هست و حتی ارزش سایتو و کاربراشو بالاتر میبره لطفا مدیر سایت همکاری نمایید و اجازه باز کردن تاپیک رو صادر کنید منتظر لطف شما هستیم.موفق باشید.
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Gh.Saeadian: