نمايش پست تنها
قديمي May 27th, 2010, 15:34   #135
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها

ضمنا من هیچ مسأله شخصی با جناب علیجان نداشته و ندارم و همواره سعی کردم کاری را که درست می دانم انجام بدهم. اما از شما و جناب حامد سوال می کنم: آیا اگر شما با جناب علیجان دوستی نزدیکی نداشتید، باز هم به این اندازه در این مورد حساسیت به خرج می دادید؟
سلام

سخن را ببیاید شنیدن نخست ---- چو دانا شوی پاسخ آری درست

آقا رضا بنده متعجبم كه چرا شما مسئله رو شخصي ميكنيد.اين حقير با شما جنگي ندارم ولي شما بايد بپذيريد كه

عملكردتون در مسئله عليجان اشتباه بود و رفتار غير حرفه اي شما در اون مسئله و عدم برخورد با متخلفين طبق

نظري كه در بالا فرموديد در آينده باعث ايجاد حاشيه براي عده كثيري از اعضاي سايت شد.اينكه ما اينجا عليجان رو

مثال ميزنيم به خاطر دوستي نيست به خاطر فجيع بودن عملكرد شماست و حداقل انتظار ما از شما پذيرفتن اين

اشتباه هست.

بازهم از شما تقاضا دارم مشكل رو شخصي نكنيد و با فكر بازتري به مسائل پيش امده بپردازيد.

سخن را مگردان پس و پیش هیچ ---- جوانـــمردی و داد،دادن بسیچ

بـپــــــاسخ خردمند پیـــــــــدا شود ---- بهــــــــر آرزو بــــــــر توانا شود

هر آنکس که راند سخن بر گزاف ----- بــــــــــــــود بــــــر سر انجمن مرد لاف

بگاهی که تنها شــــــود در نهفت ----- پشیمان شود ز آن سخنها که گفت

بگفتــــــــار بی سود و دیوانگی ----- نجوید جهــــــــــــانجوی مردانگی

ارادتمند وحید سلیمانی