نمايش پست تنها
قديمي May 27th, 2010, 02:12   #134
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام
نمیخواستم دیگه چیزی بنویسم اما

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kasra نمايش نوشته ها
سلام حامد جان .
در جواب گزارشی که فرستاده بودید ایمیلی خدمتتان ارسال کرده بودم که متاسفانه بی جواب گذاشتید. مطمئنا با آگاهی از موضوعات ، قضاوت بهتری می توانستید داشته باشید .
کسری جان ایمیل شما رو دریافت کردم، خواندم و هنوز هم دارمش. لطفاً یکبار دیگر خودتون ایمیلتون رو بخونید ببینید سوالی از من کرده بودید که من بخوام جوابی بهش بدم؟!!!!
شما یک توضیحی در مورد سوال من دادید که حداقل برای من قانع کننده نبود و تبریک به خاطر تاهل گفتید که از شما بسیار ممنون هستم . اگر ایمیل رو ندارید، میتونم دوباره براتون فرواردش کنم.

درود بر سرور گرامی ام جناب شاخص بزرگوار ...

خدارو شکر که شما مشکل علیجان رو بخاطر دارید و عادلانه و منصفانه قضاوت میکنید. نگران این موضوع بودم که چون از قدیمی های سایت کسی دیگه اینجا نیست، این حرف رو بزنم و با دیوار بلند حاشا مواجه بشم ...
اما

آقای رضا، مساله علیجان مثالی بود که خدمت شما عنوان شد...
به یاد دارم که بهتون میگفتم که این مشکل علیجان مثل بقیه حاشیه های سایت نیست زیرا علیجان یک شخصیت حقیقی در سایت هست و همگان او رو میشناسن، در قرار های عمومی شرکت کردن و یک کاربر مخفی در پشت یک آیدی نیست. با کسانی که بهش بی احترامی کردن و از آب گل آلود ماهی میگیرن برخورد کنید و بنشون کنید . (ریز جزئیات رو دیگه به خاطر ندارم)
اما متاسفانه هنوز شما سعی در فرار از واقعیت ها با اینگونه سوالات دارید:

نقل قول:
از شما و جناب حامد سوال می کنم: آیا اگر شما با جناب علیجان دوستی نزدیکی نداشتید، باز هم به این اندازه در این مورد حساسیت به خرج می دادید؟
واقعاً متاسف و متعجب شدم از این سوال و طرز تفکر. خدمت شما عرض شود که بعد از اینکه علیجان از سایت رفت، من تنها یکبار باهاش تماس گرفتم. (میتونید از آقا محسن هم سوالی بکنید)
من با علی اسفندیاری رابطه خاصی نداشته و ندارم و دلبستگی من به 99.9% افراد این سایت فقط درون این سایت بوده و بس ...
اما آقا رضا باز هم از شما سوالی دارم. در موارد حاشیه ای من فقط طرفدار دوستانم بودم که حالا شما چنین سوالی رو میپرسید؟
بهروز نعیمی پور رو به یاد دارید؟ تقاضای بن شدن وحید سلیمانی رو به یاد دارید؟ حاشیه های وحید درزی رو به یاد دارید؟ و ....
واقعاً چقدر خوب نحوه مدیریت بنده رو به یاد دارید

جناب رضای بزرگوار
از شما خواهش میکنم . خواهشاً در مقامی که هستید، قضاوت صحیح داشته باشید و به افکار کاربران سایتتون نیز احترام بگذارید و از واقعیت ها فرار نکنید.

سربلند باشید
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Hamed2420: