نمايش پست تنها
قديمي May 27th, 2010, 01:42   #132
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Shakhes نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوست عزیز و گرامیم آقا رضا

به نظر من وضع نکردن یک قانون از وضع یک قانون ضعیف و شکننده به مراتب بهتره ...به عنوان مثال متر ما در ایراد اتهام چیست ؟ و تا کجا میتوان انتقاد کرد و تعیین اینکه اتهام ، وارد شده یا نشده با کیست ؟ و مرجع چیست؟
قبول دارم کار خیلی سخت و پیچیده میشه ...و دقیقا وقتی قانون مادر وجود نداره و یا فردی یا افرادی به تشخیص فردی به قضاوت می نشینند ، باعث و بانی سوء تفاهمات و اختلافات گاها شدید میگردد .
چند سال پیش اگه خاطرتون باشه بحثی بین من و یکی از بروکرها مستقیما در همین سایت در بخش آگهی ها در گرفت ...اون بحث و لفاظی در دنیای مجازی موجب شد پول یه بنده خدایی در دنیای واقعی احیا بشه و دوباره به زندگی عادی برگرده ! اما با همه این اوصاف به شدت از عمل خودم پشیمون شدم و قبول دارم نباید از این راه اینکارو انجام میدادم ! بگذریم ...
درمورد علیجان ، حامد عزیز درست میگه دقیقا یادمه ایشون براثر هجوم افراد ناشناس و آیدی های مجهول الهویه تقریبا نابود شدن ! هرچند مقصر خود ایشون بودن ولی بحث اینه که اگه قراره قانون اجرا بشه باید از راه و مجرای صحیحش اجرا بشه و نه لزوما از کانال سایت سرمایه و با اینکار به حقوق بازدیدکنندگان هم احترام گذاشتیم .
یه نکته هم خدمت حامد عزیز (شادوماد گل )بگم و تمومش کنم ، ظاهرا این قانون عدم ایراد اتهام به اشخاص جدید هستش و بنابراین قانون عطف بما سبق نمیشه .

ارادتمندم

شاد و استوار باشید
با سلام خدمت دوست گرامی جناب شاخص

از نظر من، در اتهام عملی مجرمانه به یک شخص حقیقح یا حقوقی نسبت داده می شود(مثلا شخص به دزدی یا کلاه برداری متهم می شود). اما در انتقاد، عمل مجرمانه به فرد نسبت داده نمی شود. (مثلا فرد مورد انتقاد قرار می گیرد که ریسک را کنترل نکرده، یا بطور احساسی ترید کرده)

البته همواره در مورد قوانین و نحوه اجرا اختلاف نظر وجود دارد و خواهد داشت و در هر صورت عده ای ناراضی خواهند بود.

در بند 18 از قوانین سایت آمده:
نقل قول:
18. سعی بر این بوده است که قوانین سایت سرمایه در نهایت صراحت و شفافیت نوشته شوند. با اینحال اختلاف نظر در تفسیر و نحوه اجرای قوانین نامحتمل نیست. در اینگونه مواقع تفسیر قوانین سایت سرمایه و همچنین تشخیص مصداق‌ها بر عهده مدیران سایت می‌باشد.
به هر حال هر قانونی ضعف ها و مشکلات خاص خود را دارد و باید تلاش کنیم این مشکلات را برطرف کنیم. امیدوارم شما هم ما را از نظرات و پیشنهادات خود بی بهره نگذارید.

با احترام
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول