نمايش پست تنها
قديمي May 27th, 2010, 01:01   #130
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید سلیمانی نمايش نوشته ها
سلام آقا رضا

البته من دوست صمیمی حامد هستم ولی دوست ندارم این پستم جنبه حمایتی از ایشون رو داشته باشه.

کلاً کار شما در زمینه ممنوعیت اتهام به اشخاص رو من یکی کار خوبی میدونم و ازش حمایت میکنم.

ولی آیا شما اعتقاد دارید شخصیت جناب علی اسفندیاری یا امثال ایشون در سایت شما تخریب نشده؟

آیا شما قسمت آگهی ها رو خارج از قوانین کلی فرومی که مدیریتش رو دارید می دونید؟یا بهتر بگم توهین در اون

قسمت (آگهی ها) به شخصیتهای حقیقی و حقوقی مجاز هست؟چیزی که در تاپیک علیجان اتفاق افتاد

و در آخر با توضیحی که شما در پست بالا دادید اگر دوباره همچون اتفاقی که برای علیجان افتاد در سایت شما

بیوفته روال کاریتون همون روال قبلی هست؟

امیدوارم در قبال این پست سیاست سکوت رو پیش نگیرید.هر چند که بنده درک میکنم
با سلام به جناب وحید

لطفا یکبار دیگر پست بالا را مطالعه کنید: در پست بالا توضیح دادم که بطور کلی رویه ما اینگونه بوده که در مسائل تالار آگهی دخالت نداشته باشیم. زیرا اینکه پستهای تعریف و تمجید را باقی بگذاریم و پستهای انتقادی را حذف کنیم، درست به نظر نمی رسد و موجب مشکلات بعدی می شود.

باز هم در بالا توضیح دادم که بحث این تاپیک در مورد ممنوعیت تهمت زدن به افراد هست و تا جایی که من به یاد دارم، به جناب علیجان تهمتی زده نشد و انتقاد از ایشان در مورد عدم کنترل ریسک و مواردی از این قبیل مطرح بوده. (شما می توانید این انتقادات را توهین یا تخریب بنامید. اما توهین با تهمت تفاوت دارد)

در انتهای پست قبل هم نوشتم: اگر هنوز ابهامی برای شما وجود دارد، لطفا دقیقا بفرمائید چه اتهامی به جناب علیجان وارد شده و ما رسیدگی نکردیم.

ضمنا من هیچ مسأله شخصی با جناب علیجان نداشته و ندارم و همواره سعی کردم کاری را که درست می دانم انجام بدهم. اما از شما و جناب حامد سوال می کنم: آیا اگر شما با جناب علیجان دوستی نزدیکی نداشتید، باز هم به این اندازه در این مورد حساسیت به خرج می دادید؟
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza: