نمايش پست تنها
قديمي May 27th, 2010, 00:19   #128
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

ظاهرا شما دو مطلب را با هم مخلوط کردید: این تاپیک ایجاد شد تا توضیح بدهم به چه دلیل ایراد اتهام به اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز نیست.

اما در تاپیک مدیریت سرمایه جناب علیجان در تالار آگهی، اتهامی به ایشان وارد نشد و صحبت بر سر این بود که اشتباه ایشان در مدیریت حساب و عدم کنترل ریسک، موجب ضرر و زیان صاحب حساب شده.

در تالار آگهی همیشه بنا بر این بوده که در کنار تعریف و تمجید هایی که از ارائه دهنده یک محصول یا سرویس صورت می گیرد، انتقاد و ایرادات نیز مطرح شوند. اینکه ما در تالار آگهی، پستهای تعریف و تمجید را باقی بگذاریم و پستهای انتقادی را حذف کنیم، منطقی به نظر نمی رسد. لذا همواره سعی مردیم در مسائل تالار آگهی هیچگونه دخالتی نداشته باشم. در مورد تاپیک مدیریت سرمایه جناب علیجان هم همین رویه را اجرا کردیم.

برای روشن شدن موضوع، یک مثال می زنم:

ممکن است شما از بنده این انتقاد را داشته باشید که: در تصمیمات مدیریتی آینده نگری لازم را ندارم، یا اطلاعات فنی کافی برای مقابله با حملات بر روی سایت ندارم. یا ممکن است یکی از کاربران در تاپیک مربوط به یک شرکت در تالار آگهی، این انتقاد را مطرح کند که شرکت مذکور از پشتیبانی ضعیفی برخوردار است و مثلا به ایمیل ها خیلی دیر پاسخ می دهد.

این موضوع متفاوت است با اینکه افراد یا شرکتها را به مواردی از قبیل دزدی، کلاه برداری و . . . متهم کنیم.

اگر باز هم ابهامی برای شما وجود دارد، لطفا بفرمائید که دقیقا در آن زمان چه اتهامی به جناب علیجان زده شد و ما اقدام نکردیم.

با تشکر

سلام آقا رضا

البته من دوست صمیمی حامد هستم ولی دوست ندارم این پستم جنبه حمایتی از ایشون رو داشته باشه.

کلاً کار شما در زمینه ممنوعیت اتهام به اشخاص رو من یکی کار خوبی میدونم و ازش حمایت میکنم.

ولی آیا شما اعتقاد دارید شخصیت جناب علی اسفندیاری یا امثال ایشون در سایت شما تخریب نشده؟

آیا شما قسمت آگهی ها رو خارج از قوانین کلی فرومی که مدیریتش رو دارید می دونید؟یا بهتر بگم توهین در اون

قسمت (آگهی ها) به شخصیتهای حقیقی و حقوقی مجاز هست؟چیزی که در تاپیک علیجان اتفاق افتاد

و در آخر با توضیحی که شما در پست بالا دادید اگر دوباره همچون اتفاقی که برای علیجان افتاد در سایت شما

بیوفته روال کاریتون همون روال قبلی هست؟

امیدوارم در قبال این پست سیاست سکوت رو پیش نگیرید.هر چند که بنده درک میکنم