نمايش پست تنها
قديمي May 26th, 2010, 16:20   #125
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

لطفا این تاپیک را نیز مطالعه کنید: ممنوعیت ایراد اتهام به اشخاص حقیقی و حقوقی
سلام

آقا Reza يك سوال دارم ...

چرا اون زماني كه يك عده از كاربران، وحشيانه علي اسفندياري (Alijaan) رو مورد حمله قرار دادند و ما هوار زديم كه نگذاريد شخصيت حقيقي ايشون تخريب بشه، شما به فكر زدن اين تاپيك نبوديد؟

بايد به ياد داشته باشيد كه همون زمان كلي فرياد زدم و زدند كه خاطيان رو محدود كنيد كه 4 روز ديگه حتي به مديران و حتي خودتون هم تهمت و ... ميبندند. ميبينيد گذر زمان چه ها نميكنه....

من كه به خوبي يادمه و فكر كنم نوشته ها تو تالار مديران هم موجود هست...

حتماً بايد منافع خودتون به خطر بيافته و به فكر اينگونه تاپيك ها باشيد؟

من البته چند وقت پيش يك تذكر به آقا كسري دادم كه كارهايي كه انجام ميدن خيلي از كاربرها رو دچار دوگانگي در مورد هدفمند بودن مديريت سايت ميكنه و الان ايشون مجبوره كه احتمالاً با همفكري شما، در يك تاپيك قفل شده و يك طرفه، از خودش و مدير سايت و سياست هاي سايت دفاع كنه. ( ياد راديو تلويزيون خودمون افتادم )

آينده نگري و هوش و ذكاوت نعمت زيبايي هست كه خداوند به انسان ها عطا كرده و متاسفانه نوع مديريت سايت سرمايه با در آغوش كشيدن سياست سكوت در مقابل مسائل و ترس از به خطر افتادن منافع و تعداد بازديد كننده، آبروي اشخاص را دستمايه خودش قرار ميده.

اميدوارم كه علي اسفندياري من يكي رو ببخشه كه در اون زمان زورم نرسيد كه به خوبي ازش دفاع كنم ...

موفق باشيد
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول