نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2008, 20:02   #12
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
خوب حرف من هم همین است که حق نقد و به چالش کشیدن نباید بخاطر عده ایی کاربر نما (بر وزن تماشاگر نما ) برداشته شود

مجبورم ایندفعه کمی رک صحبت کنم . متاسفانه شما از اول فعالیتتون نشان دادید که استانه تحملتان بسیار پایین میباشد و تا کسی با ایده

های شما مخالفت میکرد فورا به این فکر میکردید که طرف ادعای استادی دارد یا اینکه چون ای دی قدیمی دارد و یا حساسیتهای بی موردی

از این قبیل با شما مخالفت کرده است . چند روز پیش بود که جناب ویرانگر پستی زد که من در مخالفت با ان نوشتم که پترن هد شولدر یک

پترن برگشتیست و رسم ان در جهت روند درست نیست که در جواب اقای ویرانگر بر درستی مطلب خودشون اصرار کردند و وقتی من در چارتها

بررسی کردم دیدم که اتفاقا حق با ایشان است و موقعیتهای خوبی با این روش میشود شکار کرد .خوب از ان روز یک مطلب بر دانسته هام

اضافه شد و نه من قهر کردم ونه اقای ویرانگر . اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا

معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود وگرنه اگر فقط به فکر این باشیم که چند نفر از ما تشکر کردند

یا زیر اسم ما چند مربع سبز وجود دارد فکر نکنم به جایی برسیم.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

کاربر فقط چند نفر به شخصی مثل جناب طالبی رای دادند در حالی که بسیار بیشتر از این تعداد از تاپیک ایشان بهره بردند ولی ایشان

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .
نمی دانم چرا از پستهای من اینگونه برداشت می شود که بدنبال جلب تشکر و ترحم هستم ؟؟؟ نمی دانم چرا فکر می کنید بدنبال تعریف و تمجید هستم و مخالف انتقاد ؟؟؟
از اینکه اکنون به جای مدیران سایت شما جواب می دهید تعجب می کنم و این از همان مواردیست که در این سایت دیده می شود . جناب آلبرتینی از روزی که یادم می آید شما استاد انتقاد و به چالش کشاندن و به هدر دادن زحمات دوستان در تاپیکهایشان بوده اید و من می دانم که شما عزم خود را برای مخالفت با دیگران در زندگیتان جزم کرده اید ، همین که هر جا انتقادی می شود پیشقدم می شوید تا با پاسخهای دندان شکنتان از سایت سرمایه دفاع کنید نشان می دهد که اصلا در برابر انتقادات رفتار منطقی ندارید اما خودتان خوراکتان انتقاد از دیگران است . به نظر شما هم همچون بسیاری از هم وطنان ما ( مسوولین ) به دنبال اصلاح مردم با زور هستید .
می دانم که به زودی مدیران سایت تنها مسوولیت خطیرشان را انجام می دهند ( پاک کردن پستها ) .